Savivartės puspriekabės – logistikai ir sandėliavimui pritaikytos priemonės!

Lietuva yra viena iš tų šalių, kurios logistikos paslaugos yra itin patrauklios kaimyninėms Europos Sąjungos šalims. Šią mintį būtų galima grįsti ne vien tik, kad tuo, jog esame geografiškai patogioje ir patrauklioje vietovėje, tačiau taip pat ir mūsų mokestinė našta, taikoma verslams, užsiimantiems logistika ir sandėliavimu, yra nedidelė, turi papildomų lengvatų.

Nėra nuostabu ir tai, kad laikui bėgant vis daugiau bendrovių mano, kad būtent mūsų įvardyti ekonominiai procesai galėtų būti adaptuoti ir jų veikloms, kas atitinkamai laikui bėgant atneštų daugiau finansinių pajamų ir pelno. Vis dėlto, siekiant pradėti tokią veiklą, būtina tinkamai išsiaiškinti ir teisinę, mokestinę veiklos pusę – taip pat įvertinti, kokios transporto priemonės, bei kita technika, yra reikalinga. Pavyzdžiui, savivartes puspriekabes, nors daugumos ir nėra įvertinamos, gali neįtikėtinai šauniai pasitarnauti verslams, kadangi finansiškai tai yra sprendimas, nereikalaujantis didžiulių investicijų, o pridėtinės vertės aspektu – tai tiesiog nepakeičiama įranga.

SavivarčiaiKodėl gi taip teigiame? Logistikos procesai remiasi į laiko ir pajėgumo indikatorius. Kitaip tariant, idealu, jeigu pavyksta kuo įmanoma našiau pergabenti kuo įmanoma didesnius krovinius – žinoma, visapusiškai remiantis į teisinius aktus. Nepaisant to, logistikos pramonėje yra reikalinga naudoti universalias priemones, kaip tai pavyzdžiui savivartes puspriekabes, kurios leistų pergabenti skirtingų rūšių krovinius į norimą vietovę. Šioje situacijoje būtina pastebėti tai, kad itin dažnas verslininkas neįvertina tokios galimybės ir pinigus investuoja į visiems puikiai žinomas, tačiau ne tokias universalias transporto priemones – kitaip tariant, nevykdo sąnaudų optimizavimo.

O kodėl gi teigiame, kad savivartės puspriekabės kuo puikiausiai tinka ir sandėliavimui? Šioje situacijoje reikėtų į mūsų teiginį pažvelgti iš kelių pusių. Pirma, dažniausiai dėl tvirtų konstrukcijų, turinys, esantys priekaboje gali išbūti ilgesnį laiko tarpą nepakitęs, nepablogęs, ar kitaip finansiškai nesuprastėjęs. Vis dėlto, akivaizdu, kad puspriekabės skirtos gabenimui, o ne daiktų saugojimui, tad čia atsiranda ir antroji priežastis. Savivartes puspriekabes yra itin lengva iškrauti, nepaisant to, kokio turinio ir rūšies krovinys atgabentas. Vis dėlto, šiuo atveju nesinorėtų detalizuoti, kadangi itin daug kas priklauso nuo konkrečių atvejų ir nuo logistikos kompanijos veiklos pobūdžio.

Galiausiai, šias savivartes puspriekabes rekomenduojame įsigyti naudotas – pavyzdžiui, https://www.truckfind.lt. Tai yra pirminis puikus tikslas tam, kad galėtumėte racionaliai išleisti finansines sumas, atlikti teisingą investiciją ir galiausiai pasimėgauti puikiu veiklos paskatinimu, produktyvumu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *