Kaip sutaupyti planuojant kelionę?

Kelionės dažnai asocijuojasi su didelėmis finansinėmis išlaidomis, tačiau žinant kai kuriuos patarimus galima sutaupyti ir į kelionę leistis už prieinamą kainą. Įvairios kelionės savaitgaliui, akcijų pasiūlymai, kelionės bilietų įsigijimas iš anksto ir daugelis kitų priemonių padeda keliones įsigyti pigiau, ir taip sutaupyti.

Dažnai manoma, kad norint sutaupyti kelionei, reikia planuoti viską patiems. Taip, daugeliu atvejų tikrai galima sutaupyti, jei patys pirksite bilietus, rezervuosite nakvynes ir t.t., tačiau tai ne visada bus tiesa. Labai dažnai kelionių agentūros gauna specialias nuolaidas, nes perka didelius kiekius bilietų, rezervuoja nakvynes ir pan. Tokiu atveju pirkėjas iš kelionių agentūros gali gauti kelionės pasiūlymą daug pigesnį, nei pats suplanuotų ir įsigytų. Pagrindinis patarimas – peržiūrėkite kelionių agentūros pasiūlymus ir palyginkite su kaina, kurią galėtumėte gauti, jei pats viską pirktumėte. Tuomet bus aišku, kuris pasiūlymas geresnis.

Savaitgalio kelionėsPerkant kelionių bilietus galima sutaupyti. Jei norima pigiau įsigyti lėktuvo bilietus, tai reikia rinktis iš tų skrydžių kompanijų, kurios siūlo pigius skrydžius. Tiesa, dažniausiai, tai bus skrydis su riboto svorio bagažu ar su persėdimais, tačiau norint sutaupyti verta peržiūrėti ir tokius pasiūlymus. Kitas patarimas – kelionės bilietais rūpintis iš anksto. Nors kartais pasitaiko pigių bilietų likus kelioms dienoms iki skrydžio, tačiau, jei jūsų atostogos suplanuotos, tai rizikuoti ir laukti paskutinės minutės pasiūlymo yra labai rizikinga, todėl rūpintis bilietais pradėkite iš anksto. Renkantis skrydžio datą reikia peržiūrėti, kuriomis savaitės dienomis bilietai pigesni. Dažnai galima rasti pigesnius skrydžius savaitės viduryje, o ne savaitgalį.

Kalbant apie savaitgalius, tai kelionės savaitgaliui yra dar vienas būdas sutaupyti. Keliaujant tik dvejoms ar trejoms dienoms išleisite mažiau pinigų, nei keliaujant savaitei ar dvejoms. O jeigu dar ir atostogų negalite imt tiek, kiek norėtųsi, o keliauti vis tiek norisi, tai drąsiai rinkitės keliones trumpos trukmės. Šiuo metu tokių pasiūlymų yra labai daug, tad tikrai galima išsirinkti iš daugybės šalių ir miestų. Norint dar labiau sutaupyti, verta pasinaudoti tuo pačiu pasiūlymu, kaip ir planuojant bet kurią kelionę – rūpintis bilietais ir nakvyne reikia iš anksto.

Kelionės visada laukiamas įvykis, todėl jas planuoti reikia taip, kad galima būtų išleisti kaip įmanoma mažiau pinigų. Surasti tinkamą pasiūlymą dabar galima labai greitai ir be didelių pastangų, nes pasirinkimas labai didelis. Smagių kelionių ir neištuštintos pinginės derinys – tikrai įmanomas.

Vienas atsakymas į “Kaip sutaupyti planuojant kelionę?”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *