10 smagių būdų, kaip paįvairinti vaiko žaidimų namelį!

Įdiekite hamaką

NameliaiHamakai – tai austo audinio hamakai, kurie idealiai tinka naudoti patalpose arba lauke ir yra įvairių spalvų bei stilių. Hamakai – tai austo audinio hamakai, kurie idealiai tinka naudoti patalpose arba lauke ir yra įvairių spalvų bei stilių. Vaikų žaidimų namelyje įrengtas hamakas gali būti puikus būdas atsipalaiduoti ir pasimėgauti mieguistumu. Be to, hamakai gali padėti pagerinti laikyseną ir sumažinti nugaros, klubų ir pečių raumenų įtampą. Jei nuspręsite įrengti hamaką žaidimų namelyje, įsitikinkite, kad jis patikimai pritvirtintas virvėmis arba diržais. Vaikai gali būti neatsargūs ir išlipti iš hamako nesuprasdami, kad sveria tiek, kad hamakas gali nukristi. Hamakus lengva valyti ir prižiūrėti, todėl jie puikiai papildo vaikų žaidimų namelį. Nameliai vaikams ir specialistės patarimai.

Pridėkite virvinį apšvietimą

Virvinis apšvietimas – modernus būdas pridėti šviesos prie vaiko žaidimų namelio. Virviniai šviestuvai yra lankstūs ir juos galima lengvai pritvirtinti prie bet kokio paviršiaus. Juos galima naudoti žaidimų namelio viduje arba išorėje ir jie puikiai tinka atmosferai sukurti bet kuriuo metų laiku. Virviniai žibintai paprastai būna raudoni, mėlyni, žali, oranžiniai ir geltoni. Išsirinkite spalvą, kuri derėtų prie jūsų vaiko žaidimų namelio ar namų interjero. Virvinį apšvietimą lengva įrengti, jį galima įjungti į standartinį sieninį lizdą. Jis puikiai tinka žaidimų nameliui, nes nemeta šešėlių. Virvinis apšvietimas yra labai ekonomiškas būdas pridėti šviesos prie vaiko žaidimų namelio.

Toliau skaityti „10 smagių būdų, kaip paįvairinti vaiko žaidimų namelį!”

Virtuvės šluostės: Vienintelis dalykas, kurio nenorite pamiršti skalbdami

Kodėl skalbdami skalbinius neturėtumėte pamiršti virtuvinės šluotos?

Virtuvinės šluotos skirtos naudoti virtuvėje, tačiau daugelis žmonių jas naudoja kaip įprastas buitines šluotas. Jei taip darėte visą laiką, nesijaudinkite – tai nėra pavojinga. Tačiau tai gali pakenkti jūsų skalbiniams, jei dabar nepakeisite savo būdo. Jei tą pačią šluotą naudojate ir nešvariems indams valyti, ir skalbyklos grindims šluoti, iš esmės padvigubinate mikrobų ir bakterijų, kurios iš virtuvės patenka į skalbyklą, kiekį. Svarbu prisiminti, kuo skiriasi bakterijų ir mikrobų, esančių virtuvėje, ir bakterijų, esančių skalbyklėje, rūšys. Virtuvės šluostės dažnai naudojamos netvarkingiems maisto produktų išsiliejimams ant žemės ar virtuvės stalviršių valyti. Toks valymas yra labai nehigieniškas, todėl kenksmingas jūsų skalbiniams. Raypath ir kita produkcija.

Norėdami išskalauti vandens perteklių po skalbimo

RaypathVirtuvės šluostės skirtos mažoms netvarkoms, pavyzdžiui, trupiniams ant grindų ar retkarčiais išsiliejusiems produktams, surinkti. Jos neskirtos surinkti galonams vandens, kurio šlapių skalbinių skalbimo metu susikaupia. Geriausiu atveju jūsų vandeniu įmirkyta šluostė bus sunki ir ją bus nepatogu išskalbti. Jei drėgniems skalbiniams išskalbti naudosite šluostę, ant skalbinių liks mažos šluostės gijos. Jos įsipainios į kitus audinius, todėl jie susipainios ir gali suplyšti. Jei norite gerai išskalauti skalbinius, turėtumėte naudoti pūkelių filtrą. Jis praleis vandenį, bet sulaikys vandens perteklių ir pūkelius, kad džiovyklėje nesusidarytų purvo burbulų.

Toliau skaityti „Virtuvės šluostės: Vienintelis dalykas, kurio nenorite pamiršti skalbdami”