Keisti dalykai, kurie lieka atiduotose mašinose

Kai kuriais atvejais auto supirkimas supirkėjams tampa tiesiog masinės radybos. Nors žmonės tokios pagalbos ieško tuomet, kai reikia nupirkti, supirkti, nuvežti jų transportą, iš tiesų pasitaiko, kad auto supirkėjai randa labai daug tikrai įdomių dalykų tose senose mašinose. Ką pavyksta kartais rasti senoje mašinoje, kokių lobių ten būna?

Kada žmonės atiduoda automobilius supirkimui

Supirkimo paslaugosKaip pasakoja viena moteris, automobiliu supirkimas jai leidžia salonuose rasti pačią keisčiausią kvepiančių dalykų kolekciją. „Pirmiausia tai randu visada tas kvepiančias eglutes arba lapelius. Iš tų eglučių jau tikrai menininkai galėtų kokią nors instaliaciją sugalvoti. O tos visos eglutės ir lapeliai yra sudeginami. Tai popierius, perdirbama žaliava, bet joje labai daug būna chemijos, kad tą kvapą skleistų. Dar žmonės mėgsta pasikabinti tokį mažą buteliuką – stiklainiuką, ir leisti jam taip pat kvepėti. Irgi įdomus pasirinkimas. Kartais randu net smilkalų. Taip pat pasitaiko, kad kvepia apskritai kažkoks daiktas, pakvėpintas savais kvepalais. Pavyzdžiui, tai gali būti koks nors pakvėpintas meškiukas ar panašiai. Esu radusi ir kvepiantį rožėmis rožančių. Tą pasilikau sau“, – auto supirkime dirbanti moteris prisimena.

Talismanai

Kaip pasakoja darbuotoja, dar žmonės mėgsta prisikabinti ne kvepiančių, o kažką jiems reiškiančių daiktų. Arba bent jau juos vežiotis mašinoje kartu. „Religiniai simboliai yra klasika. Randu paprastai rožančių, kryželių. Iš keistesnių – žydų vėliavos, pravoslavų perbrauktas kryžius. Randu ir baltų religijos ženklų. Keisčiausia, kai radau šventintos Agotos duonelės. Tiesa, šventintų dalykų būna ir daugiau – numanai, kad tai yra kokio šventojo paveikslėlis, kokia labai maža verba ir pan,“, – prisimena moteris, tvarkanti superkamų mašinų salonus.

Popieriniai žemėlapiai

Nors popierinius žemėlapius jau žmonės naudoja retai ir paprastai pasikliauna pačia patogiausia navigacija, visgi daug kas automobiliuose vis dar laiko kokį vieną ar kitą žemėlapį. „Gal ten tie žemėlapiai atsiranda po to, kai kažkokioje šalyje nebūna interneto, arba atokesnėse vietose. Aišku, technika pasikliauti visada yra pavojinga. Ji, būna, ir sugenda, ir šiaip kas nutinka. Internetas, ryšys dingsta. O popierinis žemėlapis vis tiek yra žemėlapis. Todėl ir randame tokių, daugiausiai užsienietiškų“, – sako moteris.

Muzikos kompaktinės plokštelės

Viskas visiems gyvenimo atvejams bardačioke – tokių dalykų galima rasti. Ir servetėlių, ir puodelių, ir šakučių, ir net – muzikinių CD. Moteris sako, kad panaudotuose automobiliuose su senoviškais grotuvais dažnai paliekama ir vienas kitas kompaktas su muzika.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *