Praktiški verslo centro pasiūlymai biuro nuomai Kaune

KonversusBiuro patalpos – svarbi sėkmingai vystomo verslo dalis, kuriai būtina skirti atitinkamą dėmesį. Kad biuras būtų patogus, funkcionalus, atitiktų tiek darbdavio, tiek darbuotojų ir biuro lankytojų poreikius, būtina bendrauti su šiuolaikišku verslo centru, galinčiu pasiūlyti visus verslo lūkesčius atitinkančias biuro patalpas. Kaune įkurto verslo centro KONVERSUS pasiūlymai orientuoti į nuolatos augančius verslo reikalavimus, todėl klientams siūlomi šiuolaikiški, patogiai išplanuoti biurai, leidžiantys orientuotis į maksimalius darbo rezultatus.

Naujas verslo centras Kaune

Naujas verslo centras siūlo platų biuro patalpų pasirinkimą – centre nuomojami A klasės biurai su viena didžiausių automobilių stovėjimo aikštelių Kaune. Tai reiškia, kad nei jums, nei jūsų darbuotojams ar klientams nereikės sukti galvos dėl automobilio stovėjimo (kas didmiesčių gyventojams tampa vis aktualesne problema). Didžiausias centro vystytojų dėmesys buvo skiriamas patalpų patogumui ir kokybei, siekiant užtikrinti, kad verslo centre gerai jaustųsi tiek smulkusis, tiek stambusis verslas.

KONVERSUS verslo centras įkurtas atokiau nuo miesto centro, todėl išvengiama spūsčių ir didelio žmonių bei transporto srautų. Centras įrengtas Pramonės pr. ir Chemijos g. sankirtoje, kuri yra lengvai pasiekiama tiek viešuoju, tiek privačiu transportu. Be to, centras įkurtas šalia arterinės Pramonės, Taikos, Baršausko gatvės, kurios patogiai jungiasi su aplinkiniais rajonais ir miesto centru.

Kaip atrodys jūsų biuras?

Praktika rodo, kad biuro patalpų ieškančiam verslui svarbu ne tik centro lokacijos vieta, bet ir nuomojamų patalpų išdėstymas, estetika, funkcionalumas ir dizaino sprendimai. Galime užtikrinti, kad laikai, kai visiems verslams buvo siūlomi vienodi sprendimai, seniai praėjo, t. y., atsižvelgiant į augančius klientų poreikius, modernūs biurai yra planuojami pagal individualius poreikius. Klientų patogumui verslo centras siūlo patalpų nuomą su moduline vidaus pertvarų sistema. Verslo poreikiams užtikrinti, patalpose įrengtos aukštus kokybės reikalavimus atitinkančios ryšių, kompiuterinių tinklų bei oro cirkuliacijos sistemos. Puikūs išplanavimo sprendimai leidžia maksimaliai efektyviai išnaudoti pasirinktą biuro plotą.

Suprantame, kad kiekvienam verslui svarbi ne tik darbinė atmosfera, bet ir aplinka, kurioje dirbama. Šiuolaikiniai verslo centrai neatsiejami nuo bendrų poilsio erdvių, privačių susitikimų ir konferencijų kambarių, patogiai išplanuotos virtuvės ir valgomojo, erdvios automobilių stovėjimo aikštelės. Iš viršutinių verslo centro aukštų ir stogo terasos atsiveria puiki panorama su Kauno mariomis, padedanti nuraminti mintis, sukaupti jėgas ir pasiruošti darbingai dienai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *