Ar naujos statybos butai Vilniuje vis dar populiarūs?

Naujo būsto įsigijimas – atsakingas žingsnis, kuriam būtina tinkamai pasiruošti. Prastai priimtas sprendimas, neapgalvota klaida gali pareikalauti daug išlaidų ir gerokai apkartinti gyvenimo kokybę. Vertinant nekilnojamojo turto rinką, praktika rodo, kad patraukliausiųjų gretose išlieka naujos statybos butai Vilniuje, atitinkantys tiek jaunų šeimų, tiek vyresnių pirkėjų poreikius. Tiesa, NT brokeriai vis garsiau kalba ir apie nuosavo namo ar kotedžo augančius pardavimus, vis dėlto, kol kas naujos statybos butai išlieka lyderiais didžiuosiuose Lietuvos miestuose.

Naujos statybos daugiabučiai – optimalus sprendimas nekilnojamojo turto rinkoje

Statybos VilniujeVertinant visą NT rinką, visų pirma reikėtų kalbėti apie tai, kokius reikalavimus nuosavam būstui kelia statistinis pirkėjas. Didžiausias palankumas rodomas gyvenimo komfortui, t. y. būstui, kuris leidžia mėgautis maksimaliu stiliaus ir funkcionalumo deriniu. Be to, lygiagrečiai eina ir kainos klausimas. Nors gyvenimo kokybė gerėja, deja, daugelis lietuvių nuosavo namo ar sklypo Vilniaus mieste negali įpirkti. Iš kitos pusės, augant komforto reikalavimams, dažnas pirkėjas net nesvarsto galimybės gyventi senos statybos daugiabučiuose, kurie kelia klausimų ne tik dėl savo išplanavimo, bet ir dėl pasenusių inžinerinių sistemų, komunikacijų, netvarkingos gyvenamosios aplinkos ar net kaimynų. Šiuo atveju ieškoma optimalaus sprendimo, kurį realizuoja naujos statybos daugiabučiai – praktiška, šiuolaikinė ir funkcionali gyvenamoji erdvė, atitinkanti aukštus kokybės ir estetikos reikalavimus.

Ar visi naujos statybos daugiabučiai yra vienodi?

Neapsigaukite – naujos statybos projektai Vilniuje taip pat nėra vienodi. Nekilnojamojo turto brokeriai rekomenduoja visų pirma įvertinti projekto lokacijos vietą, taip pat – statybų metų naudotas medžiagas ir statybinius sprendimus, galiausiai – pasirinkto buto kvadratūrą ir išplanavimą (taikant racionalius sprendimus, net ir nedidelės kvadratūros butas gali užtikrinti aukštas komforto sąlygas).

Lokacijos vieta yra viena esminių pasirinkimo sąlygų. Būstas, kuriame gyvensite turi būti patogioje miesto vietoje, iš kurios lengvai pasiektumėte tiek darbovietę, tiek vaikų darželius ar mokyklas, taip pat – didžiuosius prekybos centrus ar pramogų erdves. Juk nieko smagaus, jei grįžtant iš darbo tektų mažiausiai kelias valandas praleisti eismo spūstyse, ar ne? Būtina įvertinti ir pačią gyvenamąją aplinką, ypač, jei mėgstate ramybę – ar projektas turi galimybę atsiriboti nuo miesto triukšmo, pvz., galbūt turi vidinį kiemą, kuriame galėtumėte leisti laisvą laiką? Pasidomėkite, ar šalia daugiabučių yra patogūs pasivaikščiojimo takai, ar pati teritorija prižiūrėta, tvarkinga ir graži?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *