Patarimai, kaip rasti jūsų poreikius atitinkančią mažą verslo paskolą

Žinokite savo galimybes

Prieš pradėdami ieškoti paskolos, turite žinoti savo galimybes. Tai padės jums nustatyti, kokio tipo paskola geriausiai tinka jūsų verslui, ir leis jums orientuotis į konkrečius skolintojus, kurie greičiausiai finansuos jūsų paskolą. Kalbant apie paskolas smulkiajam verslui, jas iš esmės galima suskirstyti į tris kategorijas:

Ištirkite skolintojus ir būkite pasirengę

Paskolos versluiKai pradėsite ieškoti skolintojų, greičiausiai susidursite su daugeliu skolintojų, apie kuriuos niekada anksčiau negirdėjote. Galbūt net susidursite su kai kuriais skolintojais, kurie atrodo nesąžiningi ir nėra įtraukti į pripažintų reguliavimo institucijų sąrašą. Tai automatiškai nereiškia, kad jie yra blogi skolintojai, tačiau tai reiškia, kad jie gali būti jums netinkami. Svarbu ištirti įvairių rūšių jums prieinamus skolintojus, jų reikalavimus ir siūlomas palūkanų normas. finbro.lt – profesionalios verslo paskolos. Tai padės jums nustatyti, kurie skolintojai greičiausiai patvirtins jūsų paskolos paraišką, ir įsivaizduoti, kokių sąlygų galite tikėtis. Kitas svarbus aspektas – pasiruošimas. Turėsite pateikti skolintojui visus būtinus dokumentus, reikalingus pagrįstam sprendimui priimti. Neturint tinkamų dokumentų arba negalint jų pateikti laiku, jūsų paskolos paraiška gali gerokai užtrukti arba net būti atmesta.

Turėkite tvirtą verslo planą

Vienas iš pagrindinių reikalavimų, keliamų norint gauti paskolą smulkiajam verslui, yra tvirtas verslo planas. Plane bus išdėstyti jūsų verslo tikslai ir tai, kaip planuojate juos pasiekti. Jame taip pat turėtų būti nurodyti finansiniai verslo aspektai, pavyzdžiui, pinigų srautai, pelno ir nuostolių ataskaitos ir numatomos pajamos. To tikslas yra dvejopas. Kreditorius, naudodamasis jūsų verslo planu, įvertins jūsų verslo gyvybingumą ir nuspręs, ar suteikti jums paskolą, ar ne. Jis taip pat padės jums, jei nuspręsite kreiptis dėl finansavimo iš valstybės dotacijos. Skolintojas peržiūrės jūsų verslo planą, kad nustatytų paskolos grąžinimo tikimybę. Kuo geresnis planas, tuo lengviau bus gauti finansavimą. Gerai parengtas verslo planas yra būtinas, jei planuojate kreiptis dėl mažos įmonės paskolos. Jis padės skolintojams pamatyti jūsų idėjas, planuojamas pajamas ir pinigų srautus.

Būkite sąžiningi ir viską atskleiskite

Būti atviram ir sąžiningam su skolintoju yra vienas geriausių būdų gauti patvirtinimą paskolai gauti. Tai taip pat padės jums sutaupyti palūkanų normų ir palengvins paskolos grąžinimo laikotarpį. Visada atskleiskite visą svarbią informaciją, pavyzdžiui, apie turimas skolas, ankstesnius bankrotus ir praeityje patirtas finansines problemas. Būti sąžiningam nereiškia, kad turite atskleisti neigiamą informaciją, pavyzdžiui, blogą kredito istoriją. Galite tiesiog nurodyti, kad planuojate imtis priemonių padėčiai išspręsti. Jei praeityje jums buvo atsisakyta suteikti paskolą dėl blogos kredito istorijos, visada galite pabandyti gauti alternatyvią paskolą. Kreditoriai, kurie specializuojasi blogų kreditų paskolų srityje, dažnai pasiūlys geresnes palūkanų normas nei standartinis bankas. Tai suteikia jums galimybę gauti reikiamą finansavimą be neigiamo poveikio jūsų kredito balui.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *