Kūrybiški būdai naudoti degintą medieną statyboje

Apdaila

Jei statote rąstinį namelį ar kitą panašų projektą, galbūt norėsite rąstus apdailinti žieve, kad jie atrodytų tradiciškiau ar kaimiškiau. Tai galima pasiekti palikus rąstus lauke, kol nuo medienos natūraliai nusilups žievė. Arba galite patys atsargiai pašalinti žievę naudodami rankinį pjūklą, švitrinį popierių ir grandininį pjūklą. ligni.lt – kokybšika, deginta mediena. Taip pat žievei pašalinti galite naudoti cheminę žievės šalinimo priemonę. Tai greitesnis procesas ir rąstai lieka paruošti naudoti. Be žievės, taip pat galite naudoti natūralią medienos spalvą arba jų derinį. Jei nuspręsite naudoti natūralios spalvos rąstus, pirmiausia norėsite juos užsandarinti skvarbiuoju hermetiku, kad apsaugotumėte rąstus, kol jie bus statybų aikštelėje, ir išvengtumėte jų irimo.

Pamatai ir grindys

MalkosJūsų namo pamatai greičiausiai bus viena pirmųjų vietų, kur pastebėsite išskirtinę degtų malkų išvaizdą, jei jas naudosite. Kadangi ši pastato dalis niekada nebus matoma, galite naudoti labiau kaimišką, neapdorotą degtos medienos išvaizdą, jei norite išgauti kuo daugiau naudos. Tai galima pasiekti naudojant neapdirbtus rąstus arba apdirbtus rąstus susmulkinant į mažesnius gabalus. Jei naudojate neapdorotus rąstus, galite juos nusipirkti iš tiekėjo arba surinkti iš vietovės, kurioje medžiai buvo iškirsti plėtrai. Arba galite naudoti apdorotus rąstus ir patys juos susmulkinti į mažesnius gabalus naudodami grandininį pjūklą arba plaktuką ir kapoklę. Prieš naudodami rąstus kaip grindų lentas, norėsite juos užsandarinti, kad jie nepradėtų pūti ir būtų apsaugoti nuo susidėvėjimo.

Sienos ir lubos

Deginta mediena paprastai naudojama sienų plokštėms, nes tai patvari ir ilgaamžė medžiaga, galinti atlaikyti aukštą temperatūrą. Ją puikiai tinka naudoti virtuvėse ar kitose vietose, kur kyla didelių karščių problema, todėl ji gali būti naudingas priedas bet kuriuose namuose. Jei statote rąstinį namelį, sienoms gali tekti naudoti rąstų plokštes. Arba galite naudoti lentas, kad sukurtumėte tradiciškesnį vaizdą. Jei naudojate neapdorotus rąstus, prieš naudodami juos kaip sienų plokštes, norėsite juos supjaustyti pagal dydį. Arba galite naudoti apdorotus rąstus, kurie yra supjaustyti pagal dydį. Pasirinkę norimą naudoti rąstų tipą, prieš montuodami juos sienose, užklijuokite juos, kad mediena nepradėtų pūti ir apsaugotumėte konstrukciją nuo vandens poveikio.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *