Automobilių nuomos patarimai

Prieš išsinuomodami automobilį atlikite tyrimą

Pirmasis žingsnis į sklandžią ir ekonomišką automobilio nuomos patirtį yra tinkamas pasiruošimas. Planavimą pradėkite nuo to, kad internete peržiūrėsite atsiliepimus apie įmones, iš kurių norite nuomotis automobilį. Šie atsiliepimai dažnai būna labai išsamūs ir gali būti puikus informacijos apie klientų aptarnavimą, paslėptas išlaidas, dažniausiai pasitaikančias problemas ir kt. šaltinis. Suradę porą patinkančių nuomos bendrovių, taip pat norėsite apžiūrėti jų automobilių parką.

Raskite geriausią laiką išsinuomoti automobilį

NuomaAtlikdami tyrimus ir naršydami po įvairias automobilių nuomos bendroves, tikriausiai pastebėsite, kad kai kurios jų tam tikru metų laiku automobilius nuomoja pigiau. Taip yra todėl, kad skirtingais metų laikais būna skirtinga paklausa. Pavyzdžiui, automobilių nuomos bendrovės paprastai turi mažiau transporto priemonių žiemos sezonu, o vasarą, kai keliauja daugiau žmonių, jos turi padidinti veiklos apimtis. Automobilių nuomos bendrovės taip pat turi rūpintis dėl automobilių parko išmetamo CO2 kiekio. Paprastai žiemos mėnesiai yra žinomi kaip mažo išmetamųjų teršalų kiekio sezonai, o vasarą išmetama daug CO2.

Nepamirškite derėtis

Prieš darydami bet kokius kitus veiksmus, kai rezervuojate automobilį, turėtumėte derėtis dėl kainos. Faktas, kad skirtingi žmonės iš skirtingų automobilių nuomos bendrovių gauna skirtingas kainas. Kodėl? Jos stengiasi gauti kuo didesnį pelną ir turi galvoje skaičių, kiek, jų manymu, mokėsite. Laikykite save laimingu ir atminkite, kad nuomos bendrovė nori jūsų verslo. Niekada neturėtumėte įeiti į automobilių nuomos biurą ir mokėti pirmo jų pasiūlymo.

Patikrinkite, ar galima naudotis papildomomis paslaugomis

Jei nuomojatės automobilį, jums gali kilti pagunda palikti derybas prie kainos. Tačiau galbūt galėsite sutaupyti dar daugiau, jei pasinaudosite automobilių nuomos bendrovių siūlomomis papildomomis paslaugomis. Kai kurios automobilių nuomos bendrovės siūlo nemokamą perviršio sumažinimo paslaugą, o tai reiškia, kad jos iš savo kišenės padengs bet kokią automobilio žalą. Tai gali būti ypač naudinga tiems, kurie neturi savo automobilio nuomos draudimo.

Aplenkite oro uostą ir keliaukite tiesiai į nuomos bendrovę

Nors daugumą automobilių nuomos bendrovių galima rasti oro uoste, kai kurias jų galima rasti ir miesto centre. Didžiausias automobilio nuomos oro uoste privalumas yra tas, kad automobilį galite išsinuomoti iš karto ir išvažiuoti, kai tik baigsite tvarkyti dokumentus. adcrent.com – kokybė ir geros kainos. Tačiau tai nereiškia, kad galiausiai gausite geresnį pasiūlymą nei nuvykę į miesto centrą. Atvirkščiai, automobilio nuoma oro uoste beveik visada yra brangesnė.

Nemokėkite už pradinę ridą

Galiausiai venkite mokėti už pradinę automobilio ridą, kurią nuvažiuosite jį grąžindami. Paprastai turėsite grąžinti automobilį su tokia pačia rida, su kokia pradėjote kelionę, arba sumokėti papildomą mokestį. Tačiau, priklausomai nuo automobilio, kurį nuomojatės, tipo, galbūt galėsite jį grąžinti su didesne rida. Pavyzdžiui, mažesnių automobilių rida dažnai būna mažesnė – nemokėkite už pradinę ridą, o grąžinkite automobilį su keliais šimtais papildomų kilometrų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *