Ką reikėtų žinoti apie kampinio sklypo priežiūrą

Jeigu žaliojoje zonoje perkamas kampinis sklypas, nusiteikite, kad sodo technika tikrai kainuos tik daugiau. Tai reiškia, kad šioje zonoje galima įsigyti sklypą, kuris visgi galiausiai nors ir garantuotai turės geresnį privažiavimą, tačiau teks daugiau plušėti su priežiūra, ir daugiai jai išleisti, kadangi ir sodo technika nusidėvės dėl dažnesnio naudojimo. Dėl to svarbu atkreipti į tai dėmesį ir pirkti tikrai kokybišką techniką: pjūklus, žoliapjoves, trimerius ar kitus.

Teks dažniau pjauti žolę

Sodo priežiūraTaigi, vienas iš pirkinių, kurį tikrai turėsite, tai bus kažkokia žoliapjovė: https://parkutechnika.lt/zoliapjoves. Su ja turėsite darbuotis, kuomet reikės susitvarkyti aplink esančią žolę. Žinoma, pirmiausia norėsite nusipjauti vejukę savo sode ir mėgautis tuo puikiu vaizdu. Smagu juk ryte basomis išeiti lauk ir pasidžiaugti tuo jausmu, kai pėdas kutena žolių stiebai, kai viskas taip gražu ir malonu. Tačiau turint kampinį sklypą, nemažai žolės teks prižiūrėti ir nuo gatvės pusės. Tą žolę bus prižiūrėti sunkiau, nes ta vejukės dalis nuo jūsų nepriklausys. Savo sklype žinosite, kur gali būti akmuo, kur gali būti obuolių, kur galbūt vaiko žaislai mėtysis. Tačiau tame kažkokiame kitame lauke – prie gatvės, nuolat vaikščios pėstieji. Niekada nežinosite (kol nesužinosite), kur yra numesta butelis, šiukšlė, akmuo, plytos galas, ar kur šviežiai pasituštino kaimynų Reksas. Taigi, kampinio sklypo savininkams vertėtų nusiteikti, kad visada turės daugiau nupjauti žolės, kuri dar ir gali pateikti staigmenų.

Karpysite ir tvarkysite gyvatvorę

Jeigu sklypą juos gyvatvorė, tuomet teks ją nuolat prižiūrėti. Ilgesnė tvora, daugiau gyvatvorės, taigi, daugiau tvarkymo ir karpymo. Norėsis, kad iš gatvės pusės viskas atrodytų tiktai kuo gražiau, taigi, gali tekti nemažai pasidarbuoti su trimeriais ir krūmapjovėmis, kol viską tikrai gerai sutvarkysite. Galiausiai, kas bus labai nemalonu – tai apačioje prie žemės besikaupiančios šiukšlės. Vėjas jums suneš iš kraštų besiridenančius popierėlius, plastikinius maišelius ir kitas lengvas šiukšles. Žmonės praeidami įmes butelį, cigaretės nuorūką, o kartais naktį įmes ir kokio asbesto lakštą ar seną padangą. Tad nusiteikite, kad prie gyvatvorės bus ką veikti.

Bus daugiau triukšmo

Aišku, gyvenant prie kelio, kuris eina net ties dviem tvoromis, galima tikėtis ir tai, kad bus daug daugiau triukšmo. Tai ta kaina, kurią reikia mokėti, kuomet norite gyventi prie geresnio susisiekimo. Norintys mažiau triukšmo žmonės keliasi į ramesnes ir atokesnes vietas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *