Žieminė apranga vyrui

Kaip ir moterims ar vaikams, pūkinės striukės vyrams yra puikus drabužis žiemos metu. Šilta striukė su kapišonu užtikrins gerą apsaugą nuo šalčio. Taigi, renkame vyro garderobą visai žiemai.

Šilta striukės

Striukės vyramsKokią striukę žiemai rinktis vyrui? Moterys paprastai renkasi iš tokių variantų kaip pūkinė striukė, kailiniai ar šiltas paltas. O štai vyrams reikia rinktis iš mažesnio pasirinkimo, jiems žiemai yra mažesnė paltų pasiūla, vyrai nesirengia ir kailiniais. Geriausias šiltas lauko apsirengimas žiemos metu vyrui – šilta žieminė striukė. Ji leidžia pasijusti tikrai apsaugotam nuo žvarbaus vėjo ar sniego, kritulių gūsio, žemos temperatūros. Verta rinktis su didesnėmis kišenėmis, per liemenį suveržiamu raišteliu, kapišonu su pašiltinimu.

Gražus šalikas

Žiemą reikia gero šaliko, tą žino kiekvienas vyras. Gerklės organai, kur yra balso stygos – tai labai jautrios gleivinės, ir jas būtinai reikia saugoti. Kartais vyrai nesirūpina savimi, eina be šaliko, žmonos tarsi mamos vejasi iš paskos ir siūlo apsivynioti šaliką, kad nesušaltų. Ir tai yra visai geras dalykas. Geras, šiltas ir gražus šalikas – tai puikus sprendimas, ir kartu puiki dovana. Gerų didelių, minkštų šiltų šalikų niekada nebus per daug, todėl tokį galite ir padovanoti per šventes.

Kepurė

Vyrų plaukai paprastai trumpesni, taigi, neapšildo pakankamai galvos. Be to, didžioji šilumos dalis visada išeina per viršų, net ir kai kalbame apie žmogaus kūno sandarą. Taigi, reikėtų šiltos kepurės tam, kad šilta galbūt būtų kojoms. Vyriškų kepurių pasirinkimas gal net didesnis negu moteriškų, nes tai gali būti ir sportinė, ir reperio kepurė, ir verstos odos rusiška kepurė su ausimis, ir beretė, ir kailinė kepurė ir daug kitų. Tad čia ta sritis, kur vyras tikrai gali parodyti savo saviraišką.

Pirštinės

Žiemą svarbu sušildyti galūnes, nes jos neapsirūpina šiluma pačios taip, kad galėtų būti nešildomos, kaip koks veidas. Taigi, tuo tikslu reikalingos pirštinės. Jaukiai ir nostalgiškai atrodo gražios megztos kumštinės pirštinės, tačiau patogiau, aišku, yra pirštuotos. Vyrai mėgsta dideles odines pirštines arba tiesiog šiltesnes pirštines iš neperšlampamo audinio.

Sniego batai

Kombinezonas tinka į slidinėjimo kelionę, tačiau tada reikia ir specialių sniego batų. Kas jiems svarbu: tai kad šie būtų neperšlampami ir turėtų gerą protektorių, tiesiog būtų neslidūs. Megztukai, šiltos kojinės, termokelnės – tai jau tokie drabužiai, be kurių tikrai neišsiversite žiemą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *