Kai sugenda buitinė technika

SalvataJei namuose sugedo viryklė, reikės galvoti, kaip išvirti maistą, kurį planavote gaminti, ir ką daryti paskui, toliau. Taigi, ką daryti tada? Gal padės Salvata ar kita meistrų kompanija.

Sugenda viryklė visada ne laiku

Taigi, įsivaizduokite, prisiruošiate pilnus puodus troškiniui skirtų ingridientų, esate pasirengę eiti virti. Ir paaiškėja, kad jūsų viryklė visiškai neveikia, ir tai staiga sugadina visus planus. Ką tada daryti? Tenka ieškoti plano B. Dėl paties maisto: jeigu jo neina suvartoti žalio, tenka išmesti. Tačiau mes siūlome ne išmesti, o tiesiog užšaldyti. Vėliau,kai viryklė bus pataisyta, galėsite šį šaldytą produktą tiesiog supilti į puodą ir jis atitirps, o tada ir bus ištroškintas. O galbūt visa tai iš tiesų įmanoma pabaigti gaminti ir be dujinės? Pavyzdžiui, gal dar turite atsarginę "plytukę". O gal turite kažkokią visai neblogą mirko bangų krosnelę, kurioje viskas gali kuo puikiausiai virti ir kunkuliuoti. Tai irgi gali būti labai nebloga išeitis.

Kviestis meistrus į namus – patogiausia

Salvata meistrai gali atvykti į namus ir čia viską sutvarkyti. Kartais galbūt viryklę teks atjungti ir kažkur iškart išvežti, tačiau vis tiek dažniausiai viryklė yra taip prijungta namuose, kad jos geriau iš ten nepatraukti. Taigi, daug geriau, kai meistrai pagal iškvietimą tiesiog atvyksta į namus ir jau namuose atlieka visus būtinus, reikalingus darbus.

Jeigu yra garantinis čekis: naudotis šiuo privalumu

Šiais laikais kai kurie darbai gali būti atliekami visiškai nemokamai, jeigu turite pirkę kažkokią tam tikrą buitinę techniką, kuri sugenda dar esant garantiniam laikotarpiui. Paprastai tuomet reikia susisiekti su būtent šią prekę aptarnaujančia įmone, garantiniu servisu, o ten bus ir atsakymas, ar pagal garantinį aptarnavimą gali taisyti tokią viryklę ar kitą buitinę techniką.

Pirkti naują, kai visiškai sugedę

Aišku, yra tokių sugedusių viryklių, kurių taisyti neapsimoka išvis. Tai dažniausiai visiškai senos ir morališkai, ir fiziškai viryklės, jau nebegalinčios suteikti kokybiškai atliekamo savo darbo. Tokios viryklės gali būti taisomos, tačiau kažin, ar tai verta, kuomet tas taisymas kainuoja labai brangiai, nes tenka keisti vos ne visas viryklės dalis. Tad verta pagalvoti apie tai, kaip turi atrodyti viryklė, kokia ji turi būti, ir ką daryti, kad visada galėtumėte džiaugtis gera gyvenimo kokybe. Labiausiai erzinantys gedimai paprastai yra, kuomet nešildo tam tikri degikliai, arba dujos pradeda degti, o tada išsijungia ir vėl įsijungia.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *