Virtuvės šluostės: Vienintelis dalykas, kurio nenorite pamiršti skalbdami

Kodėl skalbdami skalbinius neturėtumėte pamiršti virtuvinės šluotos?

Virtuvinės šluotos skirtos naudoti virtuvėje, tačiau daugelis žmonių jas naudoja kaip įprastas buitines šluotas. Jei taip darėte visą laiką, nesijaudinkite – tai nėra pavojinga. Tačiau tai gali pakenkti jūsų skalbiniams, jei dabar nepakeisite savo būdo. Jei tą pačią šluotą naudojate ir nešvariems indams valyti, ir skalbyklos grindims šluoti, iš esmės padvigubinate mikrobų ir bakterijų, kurios iš virtuvės patenka į skalbyklą, kiekį. Svarbu prisiminti, kuo skiriasi bakterijų ir mikrobų, esančių virtuvėje, ir bakterijų, esančių skalbyklėje, rūšys. Virtuvės šluostės dažnai naudojamos netvarkingiems maisto produktų išsiliejimams ant žemės ar virtuvės stalviršių valyti. Toks valymas yra labai nehigieniškas, todėl kenksmingas jūsų skalbiniams. Raypath ir kita produkcija.

Norėdami išskalauti vandens perteklių po skalbimo

RaypathVirtuvės šluostės skirtos mažoms netvarkoms, pavyzdžiui, trupiniams ant grindų ar retkarčiais išsiliejusiems produktams, surinkti. Jos neskirtos surinkti galonams vandens, kurio šlapių skalbinių skalbimo metu susikaupia. Geriausiu atveju jūsų vandeniu įmirkyta šluostė bus sunki ir ją bus nepatogu išskalbti. Jei drėgniems skalbiniams išskalbti naudosite šluostę, ant skalbinių liks mažos šluostės gijos. Jos įsipainios į kitus audinius, todėl jie susipainios ir gali suplyšti. Jei norite gerai išskalauti skalbinius, turėtumėte naudoti pūkelių filtrą. Jis praleis vandenį, bet sulaikys vandens perteklių ir pūkelius, kad džiovyklėje nesusidarytų purvo burbulų.

Skalbimo priemonės pertekliui po skalbimo nuvalyti

Virtuvės šluostės puikiai tinka vandens pertekliui nušluostyti, tačiau jos nelabai tinka skalbimo miltelių putoms nuvalyti. Jei šluoste šluostote skalbinius, o paskui vėl šluostote skalbinių putų perteklių, galiausiai turėsite labai muiluotą šluostę. Šis muiluotas šluostės sluoksnis pateks ant visų jūsų drabužių, kai juos lankstysite ir dėliosite. Taigi kuo galite nuvalyti purvą po to, kai išskalbėte drabužius? Galite naudoti virtuvės šluostę, tačiau turite būti atsargūs, kad purvo neperneštumėte ant kitų drabužių. Turbūt geriausia būtų naudoti rankas. Deja, tai nėra taip beprotiška, kaip atrodo. Jei turite sulankstyti tik kelis daiktus, galbūt geriau rankomis nuvalyti purvą, kad jis nepersiduotų ant kitų drabužių.

Baliklių pertekliaus šalinimas skalbiant

Virtuvinės šluostės taip pat puikiai tinka baliklio pertekliui iš skalbinių pašalinti. Net jei atidžiai stebite, kiek baliklio naudojate, beveik neišvengiama, kad kažkuriuo metu jo įdėsite per daug. Jei nesate atsargūs, šis baliklio perteklius gali nudažyti kai kuriuos audinius ir juos susilpninti. Jei baliklio pertekliui nuvalyti naudosite virtuvės šluostę, iš esmės nuvalysite perteklių ir neleisite jam sutepti drabužių. Jei į skalbimo mašiną įdėjote per daug baliklio ir nenorite, kad jis nudažytų drabužius, geriausia nedelsiant atidaryti skalbimo mašiną. Virtuvine šluoste nuvalykite baliklio perteklių ir iš karto išmeskite jį į skalbyklę.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *