10 smagių būdų, kaip paįvairinti vaiko žaidimų namelį!

Įdiekite hamaką

NameliaiHamakai – tai austo audinio hamakai, kurie idealiai tinka naudoti patalpose arba lauke ir yra įvairių spalvų bei stilių. Hamakai – tai austo audinio hamakai, kurie idealiai tinka naudoti patalpose arba lauke ir yra įvairių spalvų bei stilių. Vaikų žaidimų namelyje įrengtas hamakas gali būti puikus būdas atsipalaiduoti ir pasimėgauti mieguistumu. Be to, hamakai gali padėti pagerinti laikyseną ir sumažinti nugaros, klubų ir pečių raumenų įtampą. Jei nuspręsite įrengti hamaką žaidimų namelyje, įsitikinkite, kad jis patikimai pritvirtintas virvėmis arba diržais. Vaikai gali būti neatsargūs ir išlipti iš hamako nesuprasdami, kad sveria tiek, kad hamakas gali nukristi. Hamakus lengva valyti ir prižiūrėti, todėl jie puikiai papildo vaikų žaidimų namelį. Nameliai vaikams ir specialistės patarimai.

Pridėkite virvinį apšvietimą

Virvinis apšvietimas – modernus būdas pridėti šviesos prie vaiko žaidimų namelio. Virviniai šviestuvai yra lankstūs ir juos galima lengvai pritvirtinti prie bet kokio paviršiaus. Juos galima naudoti žaidimų namelio viduje arba išorėje ir jie puikiai tinka atmosferai sukurti bet kuriuo metų laiku. Virviniai žibintai paprastai būna raudoni, mėlyni, žali, oranžiniai ir geltoni. Išsirinkite spalvą, kuri derėtų prie jūsų vaiko žaidimų namelio ar namų interjero. Virvinį apšvietimą lengva įrengti, jį galima įjungti į standartinį sieninį lizdą. Jis puikiai tinka žaidimų nameliui, nes nemeta šešėlių. Virvinis apšvietimas yra labai ekonomiškas būdas pridėti šviesos prie vaiko žaidimų namelio.

Atsineškite maisto!

Jei nuspręsite rinktis maistą, nesuklysite atsinešę įvairių užkandžių. Taip pat galite įrengti nedidelę kepsninę prie žaidimų namelio, kad jūsų vaikas galėtų mėgautis maisto gaminimu lauke. Jei vaikas mėgsta kepti, galite jam parūpinti visų ingredientų, reikalingų keksiukams ir bandelėms kepti. Būkite kūrybingi ir pasistenkite sugalvoti ką nors, kuo galėtų mėgautis ir kiti kaimynystėje gyvenantys vaikai. Jei jūsų vaikas pakankamai didelis, kad galėtų valdyti peilį, galite leisti jam padėti paruošti užkandžius draugams. Leisti vaikui padėti jums virtuvėje – puikus būdas išmokyti jį gaminti maistą. Leisti vaikui padėti jums virtuvėje gali būti smagi patirtis ir jam, ir jums.

Sukurkite smagią freską

Jei jūsų vaiko žaidimų namelis yra patalpoje, sieninė tapyba yra puikus būdas suteikti sienoms šiek tiek spalvų. Sienas galite nudažyti arba apklijuoti tapetais. Freską galite sukurti net iš audinio. Jei pasirinksite audinį, turėsite jį prie sienos pritvirtinti purškiamaisiais klijais. Įsitikinkite, kad naudojate tokį audinį, kuris yra saugus vaikams žaisti. Leiskite vaikui padėti nuspręsti, kaip atrodys sieninė tapyba. Jei vaikas jaunesnis, leiskite jam pasirinkti jam patinkančias spalvas. Jei vaikas šiek tiek vyresnis, galite leisti jam pasirinkti temą ir paveikslėlius. Jei jūsų vaikas nenori lipdyti freskos, yra įvairių kūrybiškų būdų papuošti žaidimų namelį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *