Vestuvinių žiedų tendencijos 2023: kokius žiedus rinktis?

Vestuvinių žiedų tendencijosVis dažniau poros planuojančios vestuves nori išskirtinumo, todėl vietoje klasikinių žiedų jos renkasi personalizuotus rankų darbo gaminius arba unikalių dizainų dirbinius, kuriuos gali pasiūlyti Indivi juvelyrika. Na, o kokios šių metų tendencijos vestuviniams žiedams ir ką būtina žinoti apie jų priežiūrą?

Minimalizmas

Jau bene trejus metus mados viršūnėje – minimalizmas. Tas pats atsispindi ir vestuviniuose žieduose bei visame vestuvių įvaizdyje. Nuotakos ima rinktis santūresnę išvaizdą, minimalius aksesuarus, pavyzdžiui, perlo auskarus ar vėrinį. Na, o žiedai neretai būna subtilūs, rafinuoti balto arba geltono aukso. Minimalistiniai dizainai yra universalūs, todėl gali būti dėvimi šalia sužadėtuvių žiedo ar prie bet kokių kitų papuošalų, stilių.

Maišymas ir derinimas

Kita tendencija – maišymas ir derinimas. Ši tendencija leidžia jauniesiems įkomponuoti kelis metalus ir net briliantus į žiedus. Toks pasirinkimas sukuria unikalų ir individualų vaizdą. Pavyzdžiui, jaunoji gali pasirinkti skirtingų spalvų brangakmenius, o jaunikis – skirtingo aukso panaudojimą žiede.

Spalvos

Kaip minėta, kartais jaunieji pasirenka žiedus papuošti brangakmeniais. Bene populiariausias jų – deimantas, tačiau poros vis dažniau į papuošalą įtraukia ir safyrus, rubinus, smaragdus bei kitus akmenukus. Šiais metais vis dažniau pastebimas perėjimas prie spalvotų brangakmenių, tad jie tampa vis populiaresni ne tik vestuvių, bet ir sužadėtuvių žieduose.

Žiedų priežiūra

Kaip ir kaip kasmet keičiasi mados, vienas dalykas niekada nekinta. Tai – žiedų priežiūros taisyklės. Kaip teisingai prižiūrėti vestuvinius bei kitur žiedus, kad jie ilgai tarnautų?

  • Nusiimkite žiedus eidami miegoti, į sporto klubą ar baseiną.

  • Kūno losjonus, kremus tepkite nusiėmę papuošalus.

  • Jei visgi prisikaupė nešvarumų į sunkiai pasiekiamas žiedo ertmes ar po brangakmeniais, jokiu būdų nevalykite jų kietomis ir / ar smailiomis priemonėmis. Rekomenduojama tokiu atveju dirbinį nešti pas juvelyrą, kad išvalytų.

  • Prieš eidami maudytis į jūrą ar kitokį vandens telkinį, taip pat nusiimkite papuošalus.

  • Nusiimkite juvelyrinius dirbinius tvarkydami namus ar dirbdami lauko darbus.

  • Papuošalus laikykite atskirose juvelyrinėse dėžutėse, maišeliuose. Svarbu, kad saugomi gaminiai nesiliestų tarpusavyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *