Vestuvinių žiedų tendencijos 2023: kokius žiedus rinktis?

Vestuvinių žiedų tendencijosVis dažniau poros planuojančios vestuves nori išskirtinumo, todėl vietoje klasikinių žiedų jos renkasi personalizuotus rankų darbo gaminius arba unikalių dizainų dirbinius, kuriuos gali pasiūlyti Indivi juvelyrika. Na, o kokios šių metų tendencijos vestuviniams žiedams ir ką būtina žinoti apie jų priežiūrą?

Minimalizmas

Jau bene trejus metus mados viršūnėje – minimalizmas. Tas pats atsispindi ir vestuviniuose žieduose bei visame vestuvių įvaizdyje. Nuotakos ima rinktis santūresnę išvaizdą, minimalius aksesuarus, pavyzdžiui, perlo auskarus ar vėrinį. Na, o žiedai neretai būna subtilūs, rafinuoti balto arba geltono aukso. Minimalistiniai dizainai yra universalūs, todėl gali būti dėvimi šalia sužadėtuvių žiedo ar prie bet kokių kitų papuošalų, stilių.

Maišymas ir derinimas

Kita tendencija – maišymas ir derinimas. Ši tendencija leidžia jauniesiems įkomponuoti kelis metalus ir net briliantus į žiedus. Toks pasirinkimas sukuria unikalų ir individualų vaizdą. Pavyzdžiui, jaunoji gali pasirinkti skirtingų spalvų brangakmenius, o jaunikis – skirtingo aukso panaudojimą žiede.

Toliau skaityti „Vestuvinių žiedų tendencijos 2023: kokius žiedus rinktis?”