Stiprinkite sveikatą, ruošiantis egzaminams

Ruošiantis egzaminams gali būti svarbu ne tik geri konspektai, bet ir kokybiški B grupes vitaminai, gaunami nuolatos. Taigi, stengiantis nepersitempti egzaminų sesijos metu, verta iš anksto bent šiek tiek pastiprinti sveikatą. Kaip tą daryti?

Naudokite tinkamus papildus, B grupės vitaminus

VitaminaiMedicina pripažįsta, jog būtent B grupes vitaminai yra itin atsakingi už mūsų fizinę sveikatą. Mums labai reikia, kad jaustumėmės gerai, kad galėtume gauti pakankamai B grupės vitaminų. Jų veikla atsakinga už tai, kad mūsų smegenys ir nervų sistema funkcionuotų tinkamai. Negaudami pakankamai B grupės vitaminų, jausime nuolatinį nuovargį, galbūt ir nerimą, stresą, būsime įsitempę, atmintis veiks tikrai prasčiau. Taigi, stenkimės ir siekime to, kad bent jau iš medicininės pusės mūsų organizme netrūktų reikalingų komponentų, pvz., vitamino B.

Sveikai maitinkitės

Dažnai dėl laiko stokos arba streso egzaminų metu studentai minta visai ne tuo, kuo iš tiesų turėtų maitintis. Prasideda greito maisto kultas ir laikas. Valgomi tik sumuštiniai iš degalinės, įvairūs nesveiki gaminiai ir pusgaminiai. Sveika mityba – tai kelias į gerą savijautą. Svarbiausia jūsų racione turėtų būti daržovės, vaisiai, tuomet sveiki produktai: žuvis, riešutai, sėklos, pupelės, šiek tiek mėsos, šiek tiek sveikesnių angliavandenių, tokių kaip pilno grūdo duona. Tai leis pasijusti tikrai nusipelniusiems ir geresnės fizinės sveikatos nei tuomet, kai prisikemšate bulvių traškučių ar šokoladų. Esant geresnei sveikatai, netrukus pajusite ir kaip ima gerėti koncentracija, kaip lengviau įsiminti ir suprasti informaciją.

Pajudėkite

Egzaminų laikas – tai laikas, kuomet galima tik gulėti ant sofos ar pievos (jeigu jau pavasaris) ir krimsti konspektus. Tačiau iš tikrųjų jums reikėtų daugiau pajudėti. Judėjimas stimuliuoja kraujotaką ir visą smegenų veiklą, daro jus sveikesniais. Taip pat tai geresnis ir naudingesnis prasiblaškymas tarp studijų nei naudojimasis feisbuku. Taigi, pajudėkite, ir galėsite pasijusti geriau, lengviau priimsite informaciją.

Atlikite meditacijas, skirkite laiko savęs raminimui

Jeigu kamuoja baimė ir stresas – atraskite laiko meditacijoms, savęs paieškoms. Tai leis jums nusiraminti ir vėliau ramiai, gražiai leistis į gyvenimo kelionę, kuomet meditacija ir savęs raminimas bus tikrai padedantys rasti vidinę harmoniją dalykai. Tik būdami viduje ramūs, pajusite, kad einate teisinga kryptimi.

Planuokite laiką, mokykitės sistemiškai

Vertinkite gerą miegą, būtinai skirkite jam laiko, kaip ir fiziniam aktyvumui. Studijas, mokslus, kartojimąsi, paskaitas planuokite sistemiškai, pradėkite ruoštis iš anksto ir nieko neatidėliokite paskutinei akimirkai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *