Sportas be įrangos – įmanomas?

Kai pagalvojate apie sportą, greičiausiai iškart kyla mintis apie sporto salę ir iš jūsų kišenės iškeliaujančius kelias dešimtis eurų už sporto klubo abonementą. Tačiau ar tikrai sporto įranga daro įtaką tam, kiek jūs iš tikrųjų galite pasiekti sportuodami ir be jos? Greitas atsakymas būtų – tai priklauso, todėl panagrinėkime nuo ko tai priklauso.

Norint būti aukštos klasės kultūristu arba turėti labai didelius raumenis, greičiausiai jūs neišsisuksit be sporto salės abonemento. „Greičiausiai“ todėl, kad galimybė tokius raumenis be svarmenų užsiauginti yra labai sunku, net jei ir esate patyręs savo kūno svorio pratimų atletas, juolab, kad salę turėtumėte pakeisti į labai sunku darbą ir pasipriešinimo gumas. Todėl tokio kiekio raumenų užsiauginimas be salės pagalbos yra labai sunkus bei didelę traumų riziką keliantis sporto kelias.

Jei norite atrodyti kaip sporto modeliai iš nuotraukų, kurie yra atletiški ir turi gražias kūno linijas, džiugios žinios – jūs taip pat taip galite atrodyti be jokios sportinės įrangos. Nors šis sporto kelias be sporto įrangos būtų kur kas lengvesnis nei norint tapti kultūristu, tačiau tai taip pat neapsakomai daug laiko ir darbo reikalaujantis užsispyrimas. Žinoma, kad iki tam tikro lygio, be įrangos darosi vis sunkiau išgauti reikiamą pasipriešinimą raumenims, kad skatinti jų augimą, tačiau esant dideliam norui, galima atrasti tokių pratimų, kurie lavins raumenis net ir tokioje sporto stadijoje, kuri prilygsta net ir gerokai pažengusio atleto.

Norint palaikyti sveikatą ir vis tiek puikiai atrodyti, jums taip pat nereikia jokios įrangos! Bėgimas, joga, savo kūno svorio pratimai, ėjimas ir visi kiti užsiėmimai, reikalauja tik sienos ar žemės po kojomis ir yra prieinami bet kuriam žmogui.

Savaime suprantama, kad norint tapti elitiniu savo srities sportininku, jums reikės ne tik salės, bet ir dar visokiausių sporto įrankių. Bet tai greičiausiai bus nebe jūsų galvos skausmas, o trenerio, kuris jums viską ir parūpins, jei reikės. Bet jūsų pasirinktą kelią gali palengvinti įvairūs patarimai sportuojantiems, nesvarbu ar tik pradedate savo kelią ar jau kuris laikas esate jame.

Dažniausiai problema yra ne įrangos ar pinigų trūkume, o mumyse. Dažnai neturime valios, neturime laiko, o gal trūksta kažkokios motyvacijos, kuri pastūmėtų judėti sporto tikslo link. Tačiau jei iš tiesų pasiryžite sau sportuoti sąžiningai, nepraleidinėti treniruočių, tai gali tapti vienas iš tokių dienos užsiėmimų į kurį bus maloniausia keliauti. Žinoma, kad fizinis akyvumas teigiamai veikia tiek psichine, tiek fizinę būklę. Todėl norintiems pasiekti šiuos privalumus, leiskite savo kūnui gauti šiek tiek apkrovos, kad šis po to atsidėkotų jums gera savijauta. Todėl negalvokite, kad jei gyvenate ne mieste, neturite prieigos prie sporto salės, o gal būt net pinigėlių įsigyti tam tikrus sporto įrankius, jūs visada galite pasiekti tai ko norite, jei tik esate pakankamai tam pasiryžę.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *