Norite atsipalaiduoti saulėtoje vietoje? Nepamirškite SPF!

Vasaros metu saulė būna ypatingai pavojinga, todėl labai sunku nuspėti kaip bus paveikta jūsų oda. Tai labai priklauso nuo to kiek laiko praleidžiama tiesioginiuose saulės spinduliuose, ar naudojamos apsauginės priemonės, ar būnama saulėje aktyviausiomis jos valandomis ir kaip rūpinamasi oda kiekvieną dieną. Be abejonės, neigiamas poveikis tikrai egzistuoja, būtent todėl neatsargus buvimas kaitrioje saulėje taip dažnai baigiasi nudegimais. Gaila, tačiau vis dar yra žmonių, kurie saulės daromą žalą suvokia tik tuomet kai nudega ir oda ima luptis, o įdegis daugeliu atveju vis dar suprantamas kaip teigiamas dalykas. Dermatologai įdegio ragina atsisakyti arba rinktis kitus būdus pakeisti savo odos atspalvį. Tačiau kartais saulėje atsipalaiduoti norisi ne tik dėl įdegio, todėl labai svarbu nepamiršti SPF priemonių, kurios blokuoja saulės spindulių daroma žalą.

Nežinantiems kaip saulės spinduliai veikia oda, gali būti naudinga žinoti, kad ne tik odos sausėjimas yra labai susijęs su jos daroma žala. Taip pat ilgai praleidžiant saulėje galima susidurti su priešlaikiniu senėjimu. Dermatologai pabrėžia, kad būtent saulės žalingumas yra vienas pagrindinių faktorių, kuris lemia greitesnį odos senėjimą. Taigi, vengiant saulės ir nuolat naudojant tinkamą SPF priemonę galima senėjimą maksimaliai pristabdyti ir džiaugtis jaunatviškesne oda ilgiau. Verta žinoti, kad panašiai kaip saulė veikia ir soliariumai, todėl juose lankantis reikia nepersistengti, jog odai nebūtų padaroma nepataisoma žala. Verta žinoti, kad žalingi UV spinduliai turi įtakos ir vėžinių susirgimų tikimybei, todėl apsauga nuo saulės rekomenduojama ne tik vasaros metu, bet ir kitais sezonais toms vietoms, kurios nebūna pridengtos.

Norint dailaus įdegio, tačiau suprantant saulės įtaką odai, galima pagalvoti apie savaiminio įdegio kremus. SPF priemonės tikrai neleidžia taip lengvai įdegti būnant saulėje, todėl ne visiems gali būti lengva susitaikyti su blyškesne oda. Taigi, įdegio kremai padės džiaugtis dailiu odos atspalviu be jokios žalos. Labai dažnai pasirinkus kokybiškas priemones galima džiaugtis tuo, kad jose nebūna nesaugių ingredientų, kurie galėtų kenkti, todėl tai priimtiniausias būdas įdegti. Svarbiausia išmokti procedūra pasidaryti nepriekaištingai, kad įdegis būtų dailus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *