Kokios plastinės operacijos pasirenkamos po gimdymo?

Nėštumas kūnui turi labai daug įtakos ir po jo labai retai kada pavyksta išvengti pokyčių, kurie lieka visam gyvenimui. Deja, bet ne visiems tokie pokyčiai yra į naudą – nors ir nėra tame nieko blogo, dažniausiai moterys jaučiasi nebepatrauklios, atsiranda kompleksų, norisi susigrąžinti savo ankstesnę figūrą. Psichologinė būklė turi labai daug įtakos gyvenimo kokybei, todėl jei nesidžiaugiama savo kūnu, nuolat svarstoma apie jo trūkumus ir minusus, greičiausiai, yra sunku susitaikyti su atsiradusiais pakitimais. Dažnai galima susidurti ir su tuo, kad nebetinka buvę rūbai arba juose nebesijaučiama patogiai. Įprastai labiausiai susitaikyti tenka su pokyčiais krūtinės ir pilvo srityje, būtent todėl dažniausiai po šios operacijos pasirenkamas krūtų didinimas implantais bei pilvo plastika. Kai kuriais atvejais krūtys ne didinamos ir atliekamas tik krūtų pakėlimas.

Daugelis gali galvoti, kad po gimdymo sugrįžti į ankstesnes kūno formas gali padėti sportas ir tinkama mityba, tačiau nors atsikratyti atsiradusio antsvorio gali būti labai įmanoma, su pertekline oda sportas nepakovoja. Be abejonės, yra atvejų, kai viskas kuo puikiausiai sugrįžta į savo vietas ir moterys jaučiasi puikiai, tačiau taip būna įprastai tuomet, kai moteris gimdo jauna. Vyresniame amžiuje su pertekline oda susiduriama kur kas dažniau. Kiek perteklinės odos atsiras priklauso nuo odos elastingumo, nėštumo metu priaugto svorio, vaisiaus dydžio ir to kiek kūdikių tenka išnešioti. Likusi oda ant pilvo dažnai sukelia ne tik estetines problemas, ten gali būti gausiau prakaituojama, kas taip pat kelia diskomfortą. Krūtys dažnai praranda savo formą, tampa kiek tuštesnės ir dėl perteklinės odos pakrenta žemiau, todėl nebeatrodo tokios jaunatviškos. Dažnai visi rūbai su iškirptėmis nebedžiugina, todėl krūtų pakėlimas gali labai padėti ir vėl džiaugtis įprastoje vietoje esančiomis krūtimis.

Taigi, operacijos, kurios skirtos tam, kad pavyktų atkurti moters formas į tokias, kokios buvo prieš gimdymą yra pasirenkamos kur kas dažniau nei vokų pakėlimas ar kitos senėjimo procesus stabdančios procedūros. Galima spręsti, kad po gimdymo atsiradę pokyčiai yra kur kas dažnesnė kompleksus sukelianti priežastis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *