Reklama ant automobilio

Kuo toliau, tuo labiau populiarėja reklamos klijavimas ant automobilio. Reklama ant automobilio tai nemokamas reklamos plotas, kuris jus reklamuoja 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę, 365 dienas per metus. Tai reklama, už kurią reikia sumokėti tik vienkartinį mokestį – apklijavimo ir spaudos / plėvelės kainą. Norint pasirinkti tinkamą reklamos formą ant automobilio reikia atsižvelgti į keletą svarbių aspektų.

Turbūt svarbiausias klausimas yra ar reklama ant transporto yra laikina ar ilgalaikė. Jeigu reklama ant automobilio bus keletą mėnesių, tada taupant lėšas galima rinktis ekonominę, paprstą plėvelę su laminatu. Jeigu reklama yra klijuojama ilgesniam laikui, tada reikėtų rinktis iš specialių automobilinių plėvelių. Jų yra keletas rūšių, kuri jums tinka labiausiai priklauso nuo automobilio kėbulo detalių išgaubtumo. Dėl plėvelės patariame konsultuotis pas reklamos klijavimo ant automobilio paslaugas teikiančią įmonę. Kitas labai svarbus aspektas yra – reklamos ant automobilio forma. Yra trys pagrindinės formos – reklama atpažinimui, informacinė reklama ir įmonės firminio stiliaus pritaikymas automobiliui. Jeigu norite, kad atvykus jūsų įmonės atstovams jie būtų atpažinti, užtenka logotipo ant abiejų automobilio pusių. Tai minimalistinė reklama, kuri nepakeičia automobilio įvaizdžio ir palengvina jūsų darbuotojų atpažinimą. Jeigu jūsų reklama turi suteikti kažkokią informaciją, galima rinktis arba apklijavimą su smulkia įmonės kontaktine ir veiklos informacija arba firminio stiliaus perkėlimą ant automobilio. Tai priklauso nuo jūsų skiriamo biudžeto ir norimo dizaino. Renkantis firminio stiliaus perkėlimą ant automobilio dažniausiai apklijuojama beveik visa transporto priemonė arba didžioji jos dalis, o pasirinkus informacinį apklijavimą dažniausiai pasirenkamos tam tikros automobilio detalės, kaip durelės ir galinis langas.

Norint tinkamai apklijuoti transporto priemonę, pirmiausia turite pasirinkti ar reklama bus laikina ar ilgalaikė, taip pat pasirinkite norimą reklamos formą. Patariame nekurti maketo patiems ir kreiptis pas profesionalus, kurie sukurs tikroviškas vizualizacijas su tinkamu masteliu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *