Ekologiškos fotodrobės

Mylintiems mus supančią gamtą ir puikiai suprantantiems, kokią įtaką aplinkai daro kiekvieno iš mūsų veiksmai. Sienų dekoro parduotuvė interdeko.lt siūlo gamtai draugiškesnes fotodrobes.

Ekologiška latekso spauda.

Spausdindami fototapetus, drobes ir kitą spaudą, naudojame HP Latax printing techlogija. Latekso dažai turi daug pranašumų prieš standartinę solventinę spaudą – šie dažai gaminami vandens pagrindu, sudėtyje neturi sunkiųjų metalų, yra visiškai bekvapiai bei neskleidžia į aplinką kenksmingų medžiagų.

Tuo pačiu latekso spaudos technologija leidžia išgauti ryškias spalvas, o aukštas UV atsparumas užtikrina, kad fotodrobė, fototapetas ar kita spauda neišbluks nuo tiesioginės saulės spindulių.

HP Latex Printing technologija turi aukščiausius kokybės standartus užtikrinantį GreenGuard sertifikatą.

Pagaminta Lietuvoje

Visus maketavimo, spaudos ir kitus susijusius darbus atliekame Lietuvoje, Kaune įsikūrusiose spaustuvės patalpose. Tai ne tik sumažina C02 pėdsaką, bet ir suteikia pilną kontrolę renkantis kokias žaliavas naudoti savo produkcijai, leidžia užtikrinti aukščiausią gamybos procesų kokybę bei sumažina nereikalingos pakuotės kiekį.

Renkamės vietinius tiekėjus

Žaliavas savo darbams renkamės iš vietinių tiekėjų bei teikiame pirmenybę iš lietuviškų medžiagų pagamintai produkcijai.

Taip stengiamės kiek įmanoma labiau optimizuoti atstumus, kuriuos žaliavos mūsų prekėms įveikia prieš patekdamos pas mus bei sumažinti savo prekių C02 pėdsaką. Mūsų drobių porėmiai yra suneriami, todėl nenaudojame klijų ar kitų pakaitalų. Tokie porėmiai yra ne tik iš natūralios medienos, bet ir laikui bėgant lengvai pakalami gali vėl įtempti jūsų drobę, tai prailginame jos gyvavimo laiką ir sumažiname atliekas.

Rinkdamiesi interdeko.lt fotodrobes ar paveikslus, jūs ne tik išsirenkate kokybišką sienų dekorą, bet ir truputį padedate tausoti aplinką.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *