Po nėštumo svorį numesti padėjo ciberžolė

Elena sako, kad ciberžolė dabar jai atrodo ne kaip prieskonis, o kaip šventas augalas. Moteriai šis prieskoniniu laikomas augalas padėjo efektyviai atsikratyti nėštumo metu priaugto svorio.

Priaugo daug svorio

Nors ciberžolės šaknys yra smulkinamos ir išgauna ryškiai geltoną spalvą, tai į violetines rugiagėles panašus augalas. Tačiau tuo moteris domisi tik tuomet, kai šį augalą naudoja. Iki tol, kaip sakė, nereikėjo domėtis nei lieknėjimo papildais, nei būdais numesti svorį. Mat viskas buvo daugiau mažiau savo vietoje ir tvarkoje.

CiberžolėTačiau nėštumo metu moteris pirmą kartą atsipalaidavo vadeles ir valgė, kiek lenda. „Nors ir buvau girdėjusi kad reikėtų priaugti svorio nuo 7 iki 10 ar panašiai kilogramų, aš savo mažylį aprūpinau tikrai su kaupu… Taip įsibėgėjau, kad lyg sniego gniūžtė nuo kalno ritausi. Ir nusiritau net iki 28 papildomų kilogramų… Kadangi visą gyvenimą prieš tai buvau laikoma liekna, tokia ir besijaučianti, tai šis milžiniškas svorio prieaugis man atrodė tiesiog kaip stebuklas. Nesitikėjau, kad galiu taip išsipūsti. Bet kartu tai man buvo ženklas, kad gyvenime tikrai vyksta permainos. Labai nepergyvenau ir nėštumo bei žindymo metu daviau organizmui viską, ko jis prašė. Gal ir neteisingai suinterpretavau jo norus, kad tiek daug svorio priaugau. Bet visgi žinojau, kad tai tikrai laikina. Dar žindymo metu nutirpo 10 kilogramų. O paskui jau galėjau pradėti ieškoti kelio“, – sako jauna mama.

Nenorėjo nieko nenatūralaus

Elena nenorėjo nenatūralių priemonių, tačiau žinojo, kad kažkokios pagalbos reikės. „Žinojau, kad tikrai atsikratysiu to svorio, tik nebuvo aišku, kaip tą padarysiu. Nes kažkaip reikėjo daryti viską kuo natūraliau. Bet pagalbos man reikėjo. Iš tiesų, buvo sunku man su mažu vaiku, ir hormonai labai pasikeitė, tai jausdavau tokį padidintą apetitą vis tiek. Ir dėl to ėmiausi ieškoti, kas galėtų padėti“, – prisimena ji.

Apetitą slopino žolelėmis

Moteriai apetitą slopinti padėjo ciberžolė, tiksliau, šios žolės šaknys. Ji stengėsi visuomet jas vartoti pagal nurodymus. Preparatas buvo pagamintas iš ciberžolės ir pipirų, nes drauge šie komponentai slopina alkį ir vienas kitą papildo. Elena iškart pajautė žolelės poveikį. „Manau, kad tai nebuvo toks apetito slopintojas, kuris per akimirką visiškai priverčia tave pamiršti visą maistą. Bet tai vis tiek buvo veiksmingas pasirinkimas, o man svarbiausia buvo tai, kad tai buvo ir sveikas dalykas“, – sako ji.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *