Nuotakos įvaizdžiui: įdomūs pasiūlymai

Ruošiantis vestuvėms nuotaka visada apsvarsto, kaip atrodys per didžiąją šventę. Būtent šios šventės proga ne viena nuotaka ryžtasi tokiems sprendimams kaip plauku priauginimas Vilniuje, ilgalaikis makiažas, blakstienų priauginimas, geliniai nagai ir kt. Galbūt norisi, kad bent dalis to grožio išliktų ilgiau, o ne tik per šventę. Be to, ilgalaikės grožio priemonės ir per pačią šventę, kuri kartais trunka net kelias dienas, užtikrins kokybę.

Priauginti plaukai ir šukuosena

Juodi merginos plaukaiTaigi, plaukų priauginimas ne tik jums, bet ir daugybei kitų nuotakų galėtų būti puikus būdas sukurti gražų įvaizdį. Pasipuošti natūraliu grožiu – tai geriausia, ką galite sau suteikti. Plaukai atrodys kaip natūralūs, o vėliau jais džiaugsitės ir ilgiau. Daugybė nuotakų ne kartą išreiškė būtent tokį norą – per vestuves atrodyti kaip deivė ilgais plaukais, kaip undinė ar gamtos kita dievybė. Galima ir prie visiškai trumpų plaukų priauginti ilgus plaukus ir, jeigu pasirinkta kokybiška meistrė ir medžiagos, tais plaukais bus galima džiaugtis tikrai ilgai.

Priaugintos blakstienos

Dar vienas dalykas, kurį galima dėl savęs padaryti, kuriant nuotakos įvaizdį – tai išryškinti žvilgsnį. Geriausias būdas tą sukurti: priauginus blakstienas. Natūralios pridažytos blakstienos niekada neatrodys taip gerai, kaip priaugintos. Be to, priaugintų blakstienų vaizdas daug gražesnis, kadangi jos atrodo natūralios. O štai išdažytos blakstienos atrodo ne taip gerai, nes gali būti sulipę, daug gumuliukų ir pan. Be to, nereikės nė trupučio jaudintis, kad nubėgs tušas, ar kad teks nusivalyti makiažą prieš einant miegoti – galėsite iškart griūti į lovą, o ryte atsikelti su tokiomis pačiomis gražiomis blakstienomis. Kaip ir su priaugintais nuostabiais plaukais.

Permanentinis makiažas

Taip pat galėsite sau leisti sukurti ilgalaikį makiažą. Tai dažniausiai yra akių vokų kraštelių kontūravimas ilgalaikiais dažais, lūpų kontūravimas ir antakių dažymas. Priklausomai nuo pasirinktų priemonių ir procedūrų tipo, galėsite šiuo grožiu džiaugtis nuo kelių dienų iki kelių savaičių.

Manikiūras

Taip pat vestuvių dieną galėsite pasipuošti ilgais gražiais lygia spalva nudažytais nagais. Pasidarysite ilgalaikį lakavimą dar ilgokai iki šventės. Kad neliktų viskas paskutinei dienai. Tai bus smagus ir gražus dalykas. Su geromis priemonėmis priauginti ir nudažyti geliniai nagai galbūt laikys ir iki mėnesio.

Aksesuarai

Galiausiai, kaip ir kiekviena nuotaka, rinksitės jums labiausiai tinkančius aksesuarus. Turėsite nepersistengti, kad aksesuarai nenukonkuruotų svarbiausių nuotakos atributų: makiažo ir baltos suknelės.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *