Paminklų mados: ar jos yra ir ko laukti?

Skoninga kapavietė reikalauja laiko, tačiau jos skyrus bus galima džiaugtis aplinka, kuri tinka ir patinka. Paminklai taip pat yra labai įvairūs. Gamintojai pastebi, kad yra net ir tam tikros tendencijos, kurios dažniausiai kartojasi ne tik pagal sezoną, tačiau ir pagal tam tikrus metus.

Galime jas išskirti, tačiau nepamirškite, kad svarbiausia, jog paminklas turi patikti ir tikti velioniui, kuris tikrai turėjo skonį ir pagal tai reikia rasti tinkamiausią variantą.

Tradicija – niekada neišeina iš mados

PaminklaiŽinoma, puikus pasirinkimas yra tradiciniai paminklai, kurie visada atrodo solidžiai ir kurie metų eigoje netraukia dėmesio, kadangi kvepia elegancija bei paprastumu. Dažniausiai tai yra pilkos arba tamsių spalvų paminklai, kurie netraukia per daug dėmesio, taip pat tokie, kurie nėra labai neįprastų formų. Tradiciniai yra taip pat dažniausias pasirinkimas ir dėl pigumo. Kadangi tai – pats kišenei patraukliausias pasirinkimas.

Unikalūs paminklai pagal kiekvieno poreikius

Dažniausiai tokie paminklai yra vadinami moderniais, kadangi kapinėse galima pamatyti labai daug skirtingų variantų, kurie traukia akis. Nuo gana paprastų, kaip paminklas atrodom pavyzdžiui, kaip angelas, iki labai įmantrių, kurie traukia akis ne tik formomis, tačiau ir spalvomis. Svarbiausia, kad pasirinktas variantas būtų patikęs velioniui, o ką pagalvos visi kiti – jokio skirtumo.

Dydis – ne visada svarbus

Taip pat galima pažymėti, kad paminklai kinta ir savo dydžiais, kurie gali būti tiek labai maži, tiek labai dideli. Kuris variantas yra geriausias? Atsakyti sunku, tačiau siūlome įvertinti tai, kad priklausomai nuo kapavietės – reikalingas ir paminklas. Dažniausiai komponuojami šeimų kapai, tad dažniausiai proporcingai jose reikalingas ir didelis paminklas. O mažose vietose – mažesni, kad atrodytų stilingai ir tuo pačiu neužimtų nereikalingą vietą.

Tarkitės su specialistais

Jeigu Jums sunku rasti labiausiai tinkamą variantą – tokiu atveju siūlome tartis su specialistais, kurie gali suteikti išsamią info dėl pasirinkimo. Jie puikiai išmano savo darbą ir gali beveik be žodžių suprasti žmogaus poreikius. O tokia galimybe ir siūlome Jums pasinaudoti, kadangi tuomet kapavietė bus stilinga ir išbaigta.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *