Metalo dažymas – procesas, kurį reikia palikti specialistas

Aplink mus – labai daug metalinių dirbinių. Jų poreikis yra visiškai natūralu, kadangi pastarieji – patvarūs, geros kokybės, tarnauja ilgai net ir labai blogomis oro sąlygomis. Tiesa, reikalingas ne tik geras metalas, tačiau taip pat ir gera komanda, kuri garantuoja, kad šios medžiagos apdirbimas bus sėkmingas. Vieni iš tokių yra https://www.butina.lt/, kurie atlieka skirtingus darbus, kurie apima metalo tvarkymą.

ButinaVienas tokių darbų yra metalo dažymas, kurį ir aptarsime šiame straipsnyje.

Kodėl metalo dažymas yra būtinas?

Nors daugelis atsakytų, kad dėl estetikos, tačiau mes pirmiausia paminėsime koroziją, kuri vyksta dėl chemijos bei fizikos sąveikos su aplinka. O kuo geresnis dažnas ir tuo pačiu kitos specialios priemonės bus pasirenkamo – tuo žmogus gali būti ramesnis, kad metalas ilgiau tarnaus.

Tinkamai apsaugotas metalas tampa funkcionalus, tarnauja ilgai ir tuo pačiu atrodo estetiškai patraukliai. Tad reikia aminiams rasti ne tik gerą metalą, tačiau ir tinkamus dažus, kurie padengia medžiagą.

Metalo laikymo aplinka

Specialistai pirmiausia įvertina vietą, kurioje metalas bus laikomas. Pagal tai pasirenkama ne tik tinkamiausia dažymo technologija, tačiau taip pat ir konkretūs dažai.

Pagal aplinką dažniausiai nusakomos 6 tipų koroziją sukeliančios aplinkos:

– C1 – labai žema;

– C2 – žema;

– C3 – vidutinė;

– C4 – aukšta;

– C5-1 – labai aukšta – pramoninė;

– C5-2 – labai aukšta – jūrinė.

Nustačius kategoriją galima kur kas kokybiškiau atlikti darbus. Tai tik dar kartą įrodo, kad metalo dažymas turi būti paliekamas specialistams. Juk daugelis žmonių nei žino, kad tokios kategorijos yra, nei suprasta – koks yra jų klasifikavimo kriterijus.

Metalo dažymas: patarimai

1. Metalo dažymas turi būti atliekamas remiantis tam tikrais keliais patarimais, kurie gali garantuoti, kad procesas bus sklandus ir tuo pačiu rezultatas – pats geriausias.

2. Per dažnas to paties gaminio dažymas – nėra geras pasirinkimas. Taigi, reikalingas saikas, kuris šiuo atveju garantuoja, kad kokybė bus pati geriausia.

3. Žinoma, taip pat turi būti naudojamos tik pačios geriausios kokybės priemonės. Blogiausia, kai įdedama labai daug darbo, tačiau pats dažas gana greitai nustoja tarnauti, pradeda luptis. Investuokite, kadangi tai, šiuo atveju, atsiperka estetika.

4. Labai svarbu tinkamas metalo paruošimas. Būtent jo neparuošimas dažymui – bene dažniausia klaida, kurią daro daugelis.

Kuo kruopščiau viskas bus atlikta – tuo ir rezultatas bus geresnis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *