Krautuvai: rinktis naują ar naudotą?

Įvairiose ekonomikos srityse naudojami krautuvai gali gerokai palengvinti darbų atlikimą, o prekyboje siūlomos tokios technikos pasirinkimas yra tikrai labai platus. Renkantis krautuvą dėmesys gana dažnai krypsta į tai, kokie priedai gali būti pritaikomi krautuvams, kaip vartotojai atsiliepia apie įvairius siūlomus krautuvus, ir t.t. Šiuo metu pardavėjai gali pasiūlyti ne vien tik naujų, bet taip pat naudotų krautuvų, tad gana dažnai keliamas klausimas, kurią šių galimybių vertėtų pasirinkti. Ir nauji, ir naudoti krautuvai turi savų privalumų bei trūkumų, taigi, apžvelkime pačius svarbiausius.

Siūlomų krautuvų pasirinkimas

Nors naujų krautuvų asortimentas bus platesnis nei naujų, tačiau įmonių, prekiaujančių naudota technika, atsiranda vis daugiau ir daugiau, todėl ir naudotų krautuvų rasite ne taip ir mažai. Pasiūlymų įsigyti naudotą krautuvą galėsite rasti ir įvairiuose skelbimų portaluose, tačiau renkantis pardavėjus labai svarbu būti atidiems: ne visada yra galimybė įsitikinti, kad tam tikras asmuo yra tikrai patikimas, tad krautuvo įsigijimas iš tokia technika prekiaujančių įmonių bus gerokai saugesnis. Visuomet yra galimybė pasidomėti, kaip apie tam tikrą bendrovę atsiliepia klientai, ir tai gali padėti paprasčiau išsirinkti tam tikrą pardavėją.

Naudoti krautuvai kainuos pigiau

Jei renkantis krautuvą pačiu svarbiausiu kriterijumi tampa šios technikos kaina, natūralu, kad naudotas krautuvas bus kur kas palankesniu sprendimu. Jei tokiam įrenginiui galima skirti tik labai ribotą pinigų sumą, tokiu atveju tenka dairytis mažai žinomų gamintojų produkcijos, o jos kokybė ne visada yra tokia gera kaip norėtųsi. Puikiai žinomų ir geriausių įvertinimų sulaukusių gamintojų naudoti krautuvai gana dažnai gali būti kur kas geresniu sprendimu nei itin pigios technikos įsigijimas, taigi, reikėtų tą įvertinti.

Garantijos teikimas

Naujiems krautuvams gali būti teikiama itin ilgo laikotarpio garantija, tad tuomet, jei tektų krautuvą remontuoti, tai jums visiškai nieko nekainuos. Naudotiems krautuvams gali būti trumpesnio termino garantija (pavyzdžiui, vieneriems metams), tačiau įprastai garantija teikiama tik tai technikai, kuri yra perkama iš oficialių prekybos vietų. Jei bus nuspręsta pasirinkti fizinių asmenų parduodamą produkciją, garantijos laikotarpis jau gali būti pasibaigęs, todėl technikai sugedus ją teks remontuoti savo lėšomis.

Ypatingai kokybiškų ir modernių krautuvų visiems gyvenimo atvejams rasite Intrac Lietuva svetainėje.

Galite pasvarstyti ir apie krautuvo nuomą

Jei krautuvai jums praverčia ganėtinai retai, tokiu atveju galima pagalvoti apie tokios technikos nuomą. Ši galimybė puikiai pasiteisina tais atvejais, kuomet norima pasinaudoti tikrai kokybišku krautuvu, tačiau tam galima skirti tik gana ribotą pinigų sumą. Žinoma, jei krautuvu teks naudotis ir vėliau, pasvarstykite, kiek pinigų išleisite nuomai – galbūt krautuvo įsigijimas bus palankesniu sprendimu. Tokios technikos nuomos pasiūlymų yra pateikusios įvairios kompanijos, tad tikrai galėsite rasti jums labiausiai tinkančių galimybių. Dauguma šias paslaugas teikiančių kompanijų turi savo internetines svetaines, tad rasti tinkamiausius pasirinkimus tikrai nebus labai keblu.

Intrac

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *