Kiek kainuoja nauji butai Vilniuje ir kaip juos įsigyti pigiau?

Lietuvos sostinė yra labiausiai augantis miestas ir daugelis stebisi ypač aktyviais augimo mastais, kurie, atrodo, auga net dienomis. Kodėl? Žinoma, labiausiai dėl karjeros perspektyvų, tačiau taip pat ir dėl geresnės gyvenimo kokybės, kuri dažnai susijusi ir su geresniu aptarnavimu, ir renginių gausa, kitomis smulkmenomis.

Nauji butai VilniujeGaliausiai, nauji butai Vilniuje auga kaip ant mielių, tad kiekvienas, kuris svajoja pradėti savo gyvenimą sostinėje – turi tokias galimybes.

Perkama su paskola

Nauji butai Vilniuje dažniausiai perkami su paskola ir tai – visiškai nieko nestebina. Net ir patys tautiečiai labai mielai ima paskolas net ir tokiu atveju, kai turi nemažai santaupų, kadangi paprasčiausiai nori gyventi gerai, o mėnesinė įmokos – gana mažos.

Taip pat greta paskolos reikia įvertinti galimybę pirkti ir išsimokėtinai iš rangovų. Lietuvoje ši praktika tampa vis dažnesnė, o Vilniuje – bene dažniausia. Tokiu atveju mėnesinės įmokos dažniausiai didesnėms nei bankams, tačiau bet kuriuo atveju – prieinamos ir mažesnės nei nuoma.

Senos statybos butai – neapsimoka?

Verta pabrėžti, kad tokio didelio populiarumo sulaukia tik naujos statybos butai, kadangi seni, net ir būdami pigesni – nebetraukia žmonių. Tikrai ne tik dėl estetikos bei seno, daugeliui atrodo nepatogaus išplanavimo. Taip pat ir dėl kainos, kadangi būdama mažesnė – ji tampa didesnė.

Kaip? Senos statybos butai dažniausiai buvo statomi su prastos kokybės medžiagomis, juolab, niekas negali būti tikras – kas yra namo sienose ir kokio lygio išvystyti laidai, vamzdžiai. Štai todėl pradiniai bandymai sutaupyti galiausiai atsisuka atgal prieš žmones ir jie sumoka daugiau. Naujos statybos butai, tuo tarpu – kur kas aiškesni.

Butai išparduodami. Tai – realu?

Ar realu, kad Vilniuje butai kada nors parduodami pigiau nei rinkos kaina? Šiuo metu miestas auga, tad tokios perspektyvos – nematyti. Tačiau reikia nepamiršti, kad pigiau parduodami butai yra bankų. Žinoma, ne visada tokius mėgstama pirkti dėl moralinės „uodegos“, tačiau kadangi kaina yra mažesnė, o naujų butų kokybė yra gera – apsimoka, tiesa?

Mokėdami daugiau dažniausiai ir gaunate daugiau. O kadangi šiuo metu teikiamos patrauklios išsimokėjimo galimybės – jomis verta pasinaudoti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *