Lubos namuose gali būti akcentu

Akcentuoti lubas tikrai nėra madingas pasirinkimas, tačiau po truputį tokių rekomendacijų vis daugėja. Vieni renkasi kurti grožį namuose daiktais, derindami daugybę papuošimų, detalių, spalvų, o kiti pasirenka nedidelius akcentus. Bėda, jog daugelis įpratę, kad lubos turi būti visiškai neįmantrios, baltos ir neutralios. Toks variantas tikrai neatrodo gyvybingai, todėl reikia gerai pamastyti ar reikėtų vaikytis stereotipo. Laikams keičiantis, mados net ir interjere atsinaujina, todėl dabar interjero dizaineriai tikrai nevengia akcentuoti lubų. Nebūtina jų daryti itin ryškių, tačiau kaip ir sienos ar grindys, jos gali būti net labai įdomios, gražios. Žinoma, mėgstantys išskirtinumą tikrai neprašaus su lubų akcentavimu. Būtent todėl vis dažniau yra siūlomos įtempiamos lubos Vilnius, kurios tarnauja ilgai, yra kokybiškos ir nustelbia savo išvaizda.

Įtempiamos lubos yra labai greitai sumontuojamos, kas tikrai prideda daug žavesio. Jei įprastas lubas tvarkant galima užtrukti net ir daugiau nei savaitę, tokio tipo lubomis galima džiaugtis jau tą pačią dieną. Žinoma, viskas priklauso ar pasirenkami geri specialistai, kurie išmano savo darbą ir sugeba lubomis pasirūpinti greitai. Patogu ir tai, kad jų montavimas yra labai švarus procesas, dėl ko vėliau nereikia šveisti kiekvieno kambario kampo ar skęsti dulkėse. Dažant, lyginant lubas, greičiausiai tektų išnešti baldus, uždengti grindis, na, o įtempiamos lubos Vilnius yra kur kas lengviau sumontuojamos, todėl didžiausias darbas kurį reikia padaryti yra daiktų išnešimas, kuriems gali pakenkti šiluma. Įtempiamų lubų plėvelė įtempiama naudojant karštą orą.

Norintiems dailaus dizaino siūloma rinktis ne paprastas įtempiamas lubas, o blizgias su įdomesniais atvaizdais. Puikų jų pasirinkimą rasite – https://www.lubunamai.lt/. Autentiškas dizainas taps, jei naudosite savo pačių darytą nuotrauką. Žinoma, galima mėgautis ir gamtos ar gyvūnų vaizdais, jei tai dera su kambario stiliumi. Svarbiausia nebijoti būti kitokiems ir į dizainą žiūrėti žaismingai.

Blizgus įtempiamų lubų paviršius gali būti naudingas nedideliuose kambariuose, kadangi sukuriamas atspindys gali vizualiai padidinti erdvę. Nemėgstantiems per daug blizgaus varianto, galima rinktis mažiau blizgią plėvelę arba visiškai matinę. Didelis atspalvių pasirinkimas užtikrins, kad lubos puikiai derėtų prie jau esančio namų stiliaus, baldų ar kitų detalių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *