Miško pardavimas gera kaina

Šiuo metu galima rasti daug įvairių skelbimų, kas perka mišką. Tokie skelbimai sulaukia daug susidomėjimo iš miškų savininkų. Turint mišką, reikia juo nuolat rūpintis, užtikrinti, kad visi darbai, kuriuos privalo atlikti savininkas, būtų atlikti laiku, o ne visiems norisi tokios atsakomybės, todėl ir nusprendžiama ieškoti, kam parduoti savo nuosavybę.

Miško pirkimasKaip parduoti mišką gera kaina? Tai labai dažnai užduodamas klausimas tų, kurie nori parduoti savo mišką. Reikėtų išsiaiškinti kaip norima parduoti mišką? Galimi du pasirinkimai: parduoti mišką su visa žeme arba parduoti tik medžius išsikirtimui. Koks variantas jums priimtinas, nuo to priklausys tolimesni veiksmai ir kaina. Pavyzdžiui, norima parduoti tik medieną, o žemę pasilikti. Tokiu atveju reikia atsiminti, kad jūs, kaip savininkas turėsite sumokėti valstybei mokesčius ir atsodinti iškirstą mišką. Tai jūsų pagrindinės pareigos, kai miškas parduodamas ne visas t.y. kartu su žeme, bet atskirai tik mediena. Kaina atitinkamai bus didesnė arba mažesnė, priklausomai nuo jūsų sprendimo, tik šioje vietoje reikia atidžiai įvertinti galimas išlaidas mokesčiams ir miško atsodinimui bei nesižavėti pirmu pamatytu miško supirkimo pasiūlymu, kuris skelbia, kad supirks mišką pačiomis didžiausiomis kainomis. Viską labai gerai apsvarstykite ir paskaičiuokite galimas išlaidas. Paprasčiausias variantas – parduoti mišką su žeme. Tuomet bus daug paprasčiau. Tiesa, šis pasiūlymas tinka tik tiems savininkams, kurie neturi laiko ar tiesiog nenori rūpintis savo mišku.

Kad sužinoti kokia miško kaina, reikia pasidomėti, kuri miškų supirkimo įmonė patikima. Taip pat galima išsiųsti kelias užklausas skirtingoms supirkimo įmonėms ir laukti pasiūlymo. Tie, kas perka mišką, atliks miško vertinimą ir nustatys kokia kaina gali būti nupirkta jūsų nuosavybė. Svarbu, kad specialistai galėtų nustatyti optimalią miško kainą. Taip pat, jei jūs parduosite tik mišką išsikirtimui, tai reikia pasidomėti ar miško supirkimo įmonės technika užtikrins sklandų ir greitą darbą. Kuo modernesnė įranga, tuo geriau bus atlikti miško iškirtimo darbai.

Kartais gali pasirodyti, kad turėti mišką yra labai gerai. Vis dėl to, dažnos tokios situacijos, kai miškas paveldimas, o naujasis paveldėtojas nenori prisiimti tokios atsakomybės ir rūpintis mišku. Kartais nutinka ir taip, kad savininkas visuomet mielai rūpinosi savo mišku, bet pablogėjus sveikatai, nusprendžiama jį parduoti. Visais atvejais, kai nusprendžiama, kad jau laikas parduoti nuosavybę – reikia surasti patikimą miškų supirkimo įmonę ir perleisti atsakomybę kitiems.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *