Sporto apdovanojimai kiekvieno sportininko siekis

Jeigu kada teko dalyvauti sporto varžybose, tai puikiai žinote, jog didžiausias siekis yra nugalėti. Net jeigu niekada nesportavote bei nesivaržėte net mokyklos sporto varžybose, tikriausiai vis tiek turite mėgstamą komandą, kurios pergalėmis džiaugiatės, kurią palaikote, o jeigu tai ne komanda, tuomet galbūt šalies atletas, kurio pergalė olimpinėse žaidynėse nudžiugina visą šalį. Taigi, net jeigu patys nesportuojama, džiaugiamės kitų pergalėmis. O sportininkams tos pergalės ypatingai svarbios, kadangi tam jie skiria labai daug laiko bei jėgų, ilgai ruošiasi varžyboms, stengiasi būti geriausiais, kad pranoktų kitus bei liptų ant nugalėtojų pakylos.

Kuo apdovanoti sporto varžybų nugalėtojus?

Įvairių sporto varžybų organizatoriai susiduria su dilema – kuo turi būti apdovanoti nugalėtojai. Kadangi būtent apdovanojimai iškilmingai užbaigia visą renginį, taigi ši dalis turi būti gerai apgalvota. Būtent dėl tikslo būti geriausiais varžosi visi sportininkai, todėl ir prizai turi būti tai, kad įrodytų, jog jiems pavyko, jie pasiekė aukščiausią savo tikslą. Įprasčiausi sporto apdovanojimai yra medaliai ir taurės, tad dažniausiai organizatoriams ir tenka rinktis tarp šių dviejų. Jeigu varžomasi individualiai dažniausiai nugalėtojai apdovanojami medaliais. Aišku, galima nugalėtojus pradžiuginti ir taurėmis, ypač jeigu norima pabrėžti varžybų mastą, svarbą arba tiesiog taip įprasminti varžybų idėją. O jeigu varžosi komandos, tada jau įprasčiau, jog jie kelia nugalėtojų taures kaip simbolį, kad visi kartu jie yra komanda ir drauge jiems pavyko pasiekti tikslą – nugalėti. Tačiau taurė tik viena, o komandos narių bent keli ir visi jie nori turėti kažką, kas parodytų jų pasiektą rezultatą. Būtent todėl dažniausiai be taurės visi komandos nariai dar gauna ir medalius. Taip dažniausiai apdovanojami varžybų nugalėtojai, aišku, neretai būna dar įvairių papildomų prizų, rėmėjų dovanų, tačiau pirmiausia visi gauna taurę arba medalius.

Graviravimas apdovanojimui suteikia dar daugiau išskirtinumo

Kai jau nuspręsta, kuo apdovanoti varžybų nugalėtojus, kyla klausimas: kaip apdovanojimą padaryti dar labiau išskirtiniu, kad jis atspindėtų ne tik dalyvio užimtą prizinę vietą, bet ir varžybas, kuriose sportininkas iškovojo šį apdovanojimą. Dažniausiai tiek medaliai, tiek taurės būna metaliniai, todėl yra kelis būdai, kaip juose paprasčiausiai įprasminti visą renginį. Vienas iš tų būdų – lipdukas, kuriame būtų visa informaciją apie varžybas, renginį ar turnyrą. Tai atrodo paprasta, praktiška ir visai patogu, tačiau iškyla problema, jog lipdukas gali nusilupti, būti nuluptas, o jau tada apdovanojimas neteks viso savo savitumo. Šios problemos išvengti gali padėti graviravimas, tuomet jau visa informacija išliks ilgai. Be to, graviruoti graviruoti galima ne tik tekstą, bet ir logotipą ar bet ką kitą, kas įprasmintų renginį. Taigi, išgraviruotas apdovanojimas tampa dar labiau išskirtinis, kadangi labai panašių ar net tokių pat medalių gali būti ne kartą, tačiau būtent antroji jų pusė skirsis ir taip jis taps išskirtiniu.

Išskirtiniai sporto apdovanojimai – nėra sunki užduotis

Daugumai organizatorių, kurie turi pasirūpinti varžybų apdovanojimais iškyla klausimas – kaip išsirinkti išskirtinius apdovanojimus, kokie jie. O šioje vietoje jau pasireiškia kūrybiškumas, kadangi šiais laikais pagaminti praktiškai įmanoma bet ką, tereikia tik sugalvoti, ko norima. O ir pats išskirtinumas gali būti labai įvairus: gali būti išskirtinė forma, išskirtinis dizainas, išskirtinės medžiagos ar išskirtinė gamybos technologija. Net jeigu gaminamas apvalus medalis, kuris yra gana tradicinės formos, galima jį sukurti labai įdomų pasitelkiant unikalų dizainą. Taip pat galima naudoti įvairias medžiagas, jų sluoksnius ir taip paprastą medalį paversti tikrai neįprastu. O jeigu nugalėtojus norima apdovanoti taurėmis, tuomet galima sugalvoti dar įvairesnių variantų, kadangi vien taurės forma nėra apibrėžta, o dar išskirtinis dizainas, kurį galime sukurti, bei taip ją paversti išskirtine. Taigi, sukurti išskirtinį apdovanojimą nėra labai sunku, tereikia duoti laisvę kūrybai ir viskas, tavo apdovanojimas jau yra išskirtinis ir nėra taip svarbu, kurį būdą naudojant, jį padarysi būtent tokiu. Taip pat daug įdomių idėjų galite rasti Gravidėjos tinklaraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *