Kaip suplanuoti plaukimą baidarėmis?

Kelione baidaremisPlaukimas baidarėmis vilioja vis daugiau žmonių, kurie nori išbandyti šį puikų būdą pamatyti gražiausias gamtos vietas. Šiuo metu yra populiari baidarės nuoma Vilnius, kai Lietuvos sostinės gyventojai gali nevykti į tolimesnius šalies kampelius, kad pasimėgauti plaukimu baidarėmis. Ypatingai populiarios yra baidarės Nerimi. Kaip suplanuoti plaukimą, kad viskas pavyktų taip, kaip norite?

Pirmiausia reikia žinoti, kad Neris, nors ir yra plati upė, tačiau nereikia bijoti ja plaukti. Tai labai rami upė, kuri puikiai tinka net ir tiems, kurie pirmą kartą gyvenime laikys irklus rankose. Tai nesudėtingo irklavimo upė, kuris tiks net ir šeimoms su mažais vaikais. Lengvas plaukimas garantuoja gerus įspūdžius visoms amžiaus ir fizinio pasirengimo grupėms.

Kai jau nusprendėte, kad norite plaukti Nerimi, reikia pasirinkti tinkamus jums baidarių nuomotojus. Ieškant tinkamiausių randamas pakankamas pasirinkimas, todėl rinktis turėsite iš ko. Vieni renkasi pagal atsiliepimus esančius internete, kiti renkasi tuos, kuriuos jiems rekomendavo pažįstami ar draugai, o dar kiti tiesiog pasikliauja nuojauta ir renkasi tuos, kurie labiausiai patiko. Visi pasirinkimai yra geri, tik svarbu rinktis tuos baidarių nuomotojus, kurie veiklą vykdo legaliai.

Kai jau pasirinksite baidarių nuomotojus, tai metas rinktis tinkamą maršrutą ir plaukimo trukmę. Plaukti baidarėmis galima kelias valandas arba pasirinkti kelių dienų plaukimą derinant plaukimą ir kitomis upėmis. Viskas priklauso nuo to, ką norite pamatyti ar, kiek laiko norite taip pramogauti. Galima paminėti, kad populiariausias plaukimas baidarėmis yra trumpos trukmės plaukimas Nerimi. Maršruto pradžia yra nuo Ožkinių ir baigiasi prie Baltojo tilto. Toks plaukimas tinkamas net ir labai užimtiems žmonėms, nes trunka apie kelias valandas. Be to, tai tinka ir tiems, kurie pirmą kartą plaukia ar šeimoms su mažais vaikais. Taip pat baidarės nuoma Vilnius siūlo ir kitus maršrutus. Pavyzdžiui, baidarės Nerimi nuomojamos ir dviems dienoms. Tarkim, galima plaukti nuo Buivydžių iki Baltojo tilto. Tiesa, jei renkatės plaukimą ilgesnės trukmės, nei viena diena, tai galima pasirinkti nakvynę stovyklavietėse ar kaimo turizmo sodybose.

Kai pasirinksite plaukimo trukmę ir žinosite kada norite plaukti, tai beliks susisiekti su baidarių nuomotojais tam, kad rezervuoti baidares ir, jei reikia nakvynę. Jeigu nežinote, kuris maršrutas jums labiausiai tiktų, tai visuomet galite klausti patarimų pas baidarių nuomotojus, kurie jums padės pasirinkti tinkamiausią plaukimo maršrutą ir jo trukmę.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *