Ką svarbu žinoti apie paskolas bedarbiams?

PaskolosGyvenime nutinka pačių įvairiausių situacijų kuomet reikia pinigų įvairiems pirkiniams ar skoloms padengti. Šiuo metu įvairių rūšių paskolas gali gauti daugelis žmonių, tačiau tie, kurie neturi darbo susiduria su sunkumais, nes kredito bendrovės taiko griežtus reikalavimus, tačiau svarbu žinoti, kad yra teikiamos ir paskolos bedarbiams. Tiesa, ne visos kredito bendrovės siūlo šias paslaugas, tačiau paieškojus tikrai rasite. Ką reikia žinoti apie tokią galimybę?

Lietuvoje yra daug kredito bendrovių, kurios teikia įvairias paskolų paslaugas. Galima pasiimti būsto paskolą, vartojimo kreditą, kredito liniją ir kt. Kiekviena pinigų skolinimosi priemonė skiriasi savo sąlygomis, palūkanų dydžiu, suma, kurią galima gauti ir laikotarpiu, per kurį reikia išmokėti. Dauguma kredito įstaigų taiko griežtus reikalavimus tiems, kurie nori gauti paskolą, pavyzdžiui, 6 mėn. darbo vidurkis turi būti didesnis, nei šalies vidutinis darbo užmokestis. Kiti gali taikyti ne tokius griežtus reikalavimus ir prašyti pateikti kelių mėnesių laikotarpio darbo užmokesčio pažymą. Svarbu paminėti, kad daugeliu atvejų paskolos prašantis asmuo turi būti dirbantis ir pastoviai gaunantis atlyginimą. Tokiais atvejais tie, kurie neturi darbo, negali pasiskolinti pinigų. Vis dėl to, kai kurios kredito įstaigos taiko supaprastintas sąlygas, kurias atitikęs asmuo gali gauti paskolą net ir dirbdamas.

Ieškantys galimybių pasiskolinti tuo laikotarpiu, kai nedirba, turėtų peržiūrėti skirtingų kredito bendrovių pateikiamą informaciją. Žinoma ne visos, tačiau yra tokių kredito bendrovių, kurios teikia paskolas bedarbiams, tačiau taiko tam tikrus reikalavimus, kuriuos reikia atitikti. Reikalavimai ir sąlygos gali skirtis priklausomai nuo kredito bendrovės. Pavyzdžiui, gali būti reikalavimas patvirtinti mokumą. Kiti kreditoriai gali prašyti sutartį dėl paskolos sudaryti su laiduotoju. Dar kiti gali reikalauti, kad būtų užstatytas turimas turtas, pavyzdžiui, automobilis. Visa tai leidžia kreditoriams skolinti tam tikras sumas pinigų tiems, kurie tuo laiku nedirba.

Daugeliu atvejų paskolos bedarbiams yra suteikiamos, kai įvykdomos sąlygos, kurias nustato kreditorius, tačiau pasitaiko ir tokių atvejų, kai suteikti kreditą atsisakoma. Tokie atvejai būna tuomet, kai paskolos gavėjas neatitinka keliamų reikalavimų, kurie turi užtikrinti jo mokumą. Pavyzdžiui, paskola nebus suteikta tuomet, kai paskolos prašantis asmuo turi blogą kredito istoriją. Tai yra apsauginė priemonė, kuri leidžia numanyti, kad toks klientas bus nemokus. Atsakingas skolinimasis yra būtinas, todėl ir taikomos tokios sąlygos.

Norint gauti paskolą, reikia atidžiai rinktis kreditorių, nes skiriasi sąlygos ir reikalavimai. Be to, jei jau esate ėmę kreditą, tai reikėtų kreiptis į tą pačią kredito įstaigą, nes taip padidėja tikimybė, kad kreditas jums bus suteiktas. Kai kurie kreditoriai vertina ne tik kredito gavėjo mokumą, bet ir tai ar jis lojalus klientas. Kaip matome, įvairių sąlygų ir reikalavimų skirtumai yra, todėl ir rinktis reikia tokią kreditų bendrovę, kurioje jums bus suteiktos palankiausios sąlygos.

Visais atvejais kreditorius, kuris teikia paskolas tiems, kurie tuo laikotarpiu nedirba, atsižvelgs į visus svarbius duomenis, kurie yra nustatyti kaip svarbiausi kriterijai įtakojantys kreditoriaus sprendimą suteikti ar nesuteikti paskolą. Jie atsižvelgia į tai ar nėra rizikinga teikti paskolą ir tai, ar bus naudinga. Ieškant geriausio pasiūlymo gauti paskolą, kai nedirbama, reikia peržiūrėti įvairių kredito bendrovių pasiūlymus ir sąlygas. Tuomet galima bus palyginti, kurioje iš jų yra geriausias pasiūlymas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *