Kaip išsirinkti pigias žaliuzes?

Kuo artyn pavasaris, tuo labiau žmonės pradeda galvoti kaip reikės suvaldyti į namus besiveržiančią saulę, arba atvirkščiai – kaip reikės apsaugoti namus nuo aplinkinių žvilgsnių, kuomet vakarais lauke jau bus tamsu, o jūs namuose būsite užsidegę šviestuvus. Vienas iš geriausių sprendimų tikriausiai yra vertikalios žaliuzės. Jei horizontalios žaliuzės atrodo per daug dalykiškai ir oficialiai, todėl nelabai tinkamai namams, tai horizontalios žaliuzės yra tiesiog puikus pasirinkimas – jos ir gerai atlieka savo funkciją, ir gali labai gražiai įsikomponuoti į jūsų namų dizainą. Jos iš dalies primena klasikines užuolaidas, bet nėra tokios senamadiškos, jų sumontavimas dažniausiai yra paprastesnis, o ir visa tai jums kainuos turbūt pigiau, nei įprastinės užuolaidos. Žinoma, yra ir dar vienas šaunus variantas, tai roletai, bet jie tikrai kainuos kur kas brangiau nei žaliuzės ar užuolaidos.

Tačiau kaip išsirinkti pigias vertikalias žaliuzes, kurios ir atrodytų gerai, ir tuo pačiu būtų kokybiškos? Pabandykime pašnekėti apie pagrindinius dalykus, į kuriuos būtina atkreipti dėmesį renkantis žaliuzes.

Jei norite savo namuose susimontuoti žaliuzes ir ieškote kur jas nusipirkti, visų pirma atlikite paiešką internete ir pažiūrėkite kokia pasiūla egzistuoja. Tiesiog suveskite raktažodžius „vertikalios žaliuzės“ į Google paiešką ir prieš jus atsidarys daugybės pardavėjų tinklapiai, kurie siūlo įsigyti šias žaliuzes. Du svarbiausi dalykai į ką reikėtų atkreipti dėmesį žiūrinėjant tokias prekes internetu – tai žinoma kaina ir kokią garantiją suteikia pats gamintojas. Šiais laikais egzistuoja įvairios svetainės kuriose galima palyginti produktų kainas, todėl tai yra labai geras rodiklis, kuriuo galite vadovautis rinkdamiesi žaliuzes. Reikėtų stebėtis ne tik kur kas per didelėmis kainomis, bet ir atitinkamai kur kas per mažomis – pirkdami pačią pigiausią prekę greičiausiai taupote ne jūs, o prekės gamintojai ir pardavėjai, investuodami mažiau į kokybę ir rinkoje konkuruodami tiesiog žemomis kainomis. Taip pat labai pravartu būtų perskaityti ir atsiliepimus apie internetinę parduotuvę, iš kurios žadate užsisakyti žaliuzes – koks jų pristatymas, kokie atsiliepimai apie klientų aptarnavimą, ar parduotuvė noriai priima netikusias prekes grąžinimui.

Nors vertikalios žaliuzė gali būti ir kiek didesnės nei jūsų langai, vis tiek rekomenduojame išsimatuoti savo langų ertmes. Kalbant apie montavimą, jei nepasitikite savo jėgomis, perduokite tai profesionalams – jie greitai ir tinkamai sumontuos jūsų žaliuzes. Jei neturėdami tinkamų įrankių ir įgūdžių bandysite padaryti tai patys, galite labai nusivilti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *