Ką žinoti kuriant alaus etiketę?

Labai svarbu, kad alaus aludariai, nesvarbu, ar tai būtų dideli prekių ženklai, ar amatiniai alaus gaminiai, atitiktų privalomą ženklinimo informaciją, kurią reikalauja Alkoholio ir tabako mokesčių ir prekybos biuras (TTB). Tačiau tai gali būti varginanti užduotis įsitikinti, kad įvykdėte viską, ko jums reikia. Taigi mes sudarėme trumpą devynių dalykų, kuriuos turėtumėte įtraukti į savo pasirinktines alaus etiketes, sąrašą.

Kai būsite pasiruošę užsisakyti lipnių etikečių, spaustuvė iPRINT gali padėti. Jie gali sukurti tobulą etiketės dizainą ir pagaminti kokybiškas lipnias etiketes.

Ką turėtumėte turėti ant alaus butelių etikečių:

1. Prekės ženklas

Ryškiausia ir svarbiausia informacija pateikiama jūsų alaus butelio etiketėje. Tai pavadinimas, kuriuo prekiaujate savo gėrimais. Jūsų prekės pavadinimas negali apibūdinti jūsų gėrimų amžiaus, tapatybės, kilmės ar kitų savybių. Jūsų pavadinimas turi būti lengvas ir nesudėtingai atpažystamas.

2. Kilmės šalis

Pagal muitinės ir pasienio apsaugos tarnybos nuostatas ant bet kokių importuojamų gėrimų etiketėje turite nurodyti kilmės šalį. Jis gali būti toks paprastas kaip „Kanados gaminys“, bet jei jis importuotas, jis turi būti nurodytas etiketėje.

3. Klasės žymėjimas

Alus turi klasių pavadinimus, kuriuos turite nurodyti etiketėje. Jei alų verdate su prieskoniais, medumi, vaisiais ar kitais natūraliais ingredientais, turite naudoti specialios klasės žymėjimą. Turite įtraukti sudėties teiginį, kuriame nurodomas pagrindinis salyklas, taip pat pridedami ingredientai. Pavyzdžiui, jei verdate alų su avietėmis, turite įtraukti tokį teiginį kaip „Alus fermentuotas su avietėmis“. Šis alus taip pat turi turėti unikalų ar išgalvotą pavadinimą.

4. Alkoholio kiekis

Etiketėse turite nurodyti alkoholio kiekį. Būtinai patikrinkite savo valstybės taisykles, nes daugelis valstybių turi savo specifinius ženklinimo reikalavimus.

5. Vardas ir adresas

Etiketėse turi būti nurodytas gamintojo, išpilstytojo arba pakuotojo pavadinimas ir adresas. Jei pageidaujate, vietoje įmonės veiklos pavadinimo galite naudoti įgaliotąjį prekės pavadinimą.Taip pat skirtinguose valstybėse tai gali keistis.

6. Grynasis tūris

Visose etiketėse turi būti nurodytas grynasis alaus kiekis.

7. Lengvas / lengvas / mažai angliavandenių

Jei norite įtraukti tokius terminus kaip „lengvas“, turite pateikti vidutinės analizės teiginį. Tai turi apimti kalorijas, angliavandenius, baltymus ir riebalus. Galite naudoti terminą „mažai angliavandenių“.

8. Privalomos įspėjančios apie sveikatą etiketės

Remiantis TTB, bet koks alkoholinis gėrimas turi turėti tam tikrus įspėjimus, kurie yra privalomi jūsų valstybėje.

Etiketės gali būti gaminamos įvairiuose spaudos įmonėse, kurios gamina lipdukus. Rekomenduojame etiketės dizainą kurti pas profesionalus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *