Ką žinoti kuriant alaus etiketę?

Labai svarbu, kad alaus aludariai, nesvarbu, ar tai būtų dideli prekių ženklai, ar amatiniai alaus gaminiai, atitiktų privalomą ženklinimo informaciją, kurią reikalauja Alkoholio ir tabako mokesčių ir prekybos biuras (TTB). Tačiau tai gali būti varginanti užduotis įsitikinti, kad įvykdėte viską, ko jums reikia. Taigi mes sudarėme trumpą devynių dalykų, kuriuos turėtumėte įtraukti į savo pasirinktines alaus etiketes, sąrašą.

Kai būsite pasiruošę užsisakyti lipnių etikečių, spaustuvė iPRINT gali padėti. Jie gali sukurti tobulą etiketės dizainą ir pagaminti kokybiškas lipnias etiketes.

Ką turėtumėte turėti ant alaus butelių etikečių:

1. Prekės ženklas

Ryškiausia ir svarbiausia informacija pateikiama jūsų alaus butelio etiketėje. Tai pavadinimas, kuriuo prekiaujate savo gėrimais. Jūsų prekės pavadinimas negali apibūdinti jūsų gėrimų amžiaus, tapatybės, kilmės ar kitų savybių. Jūsų pavadinimas turi būti lengvas ir nesudėtingai atpažystamas.

2. Kilmės šalis

Pagal muitinės ir pasienio apsaugos tarnybos nuostatas ant bet kokių importuojamų gėrimų etiketėje turite nurodyti kilmės šalį. Jis gali būti toks paprastas kaip „Kanados gaminys“, bet jei jis importuotas, jis turi būti nurodytas etiketėje.

Toliau skaityti „Ką žinoti kuriant alaus etiketę?”