5 detoksikaciniai gėrimai alkoholiui iš organizmo išplauti po savaitgalio vakarėlių

Linksmą naktį ar vakarėlį dažnai lydi pagirios, nuovargis ir miglotumas kitą dieną. Kai visos šviesos užgesinamos ir nustojate trypčioti kojomis pagal muziką, jūsų kūnui reikia esminio detoksikacijos seanso, kad atsigautų ir grįžtų į sveikesnę būseną.

Isblaivinimo paslaugosNesijaudinkite! Štai penki detoksikaciniai gėrimai, kurie gali padėti jums išvalyti organizmą po intensyvaus gėrimo seanso.

Kokosų vanduo
Nors įprastas vanduo yra puikus ir padeda rehidratacijai bei virškinimui, kokosų vanduo turėtų būti jūsų pirmasis pasirinkimas ieškant detoksikuojančių gėrimų. Dėl kokosų vandenyje esančių elektrolitų jis padeda subalansuoti organizmo rūgščių ir šarmų (pH) lygį ir yra puikus maistinių medžiagų šaltinis.

Imbiero arbata
Jei reikia skubios pagalbos nuo pilvo pūtimo ir sunkumo, atsiradusio po intensyvios nakties, pasidarykite puodelį imbierinės arbatos ir į ją įpilkite šiek tiek medaus. Imbiero arbata padeda sumažinti galvos skausmą ir žarnyno uždegimą, atsiradusį dėl alkoholio ar greito maisto.

Probiotiniai gėrimai
Probiotiniai gėrimai padeda pašalinti toksinus iš organizmo ir palaiko sveiką žarnyną. Kalbant apie pagirias, pilvo pūtimą ir su virškinimu susijusias problemas, šie funkciniai gėrimai, kuriuose gausu gerųjų bakterijų, veikia kaip puiki natūrali detoksikacinė priemonė.

Obuolių ir cinamono vanduo
Obuoliuose yra daug fitocheminių medžiagų ir pektinų, kurie veiksmingai iš organizmo išplauna toksinus. Kita vertus, cinamonas pasižymi antioksidacinėmis ir priešuždegiminėmis savybėmis, kurios padeda atkurti pusiausvyrą organizme ir kovoti su laisvaisiais radikalais.

Mėtų limonadas
Tiek mėtos, tiek citrinos turi keletą detoksikuojančių savybių ir padeda veiksmingai kovoti su virškinimo sutrikimais bei toksinais. Daugybė tyrimų parodė, kad mėtų ekstraktai labai naudingi gydant virškinimo sutrikimų simptomus. O kadangi citrinose gausu vitamino C, jos padeda mūsų imuninei sistemai, nes padeda organizmui išplauti kenksmingus toksinus.

Tačiau, jei reikalinga skubi profesionali pakalba, jums gali būti reikalingos išblaivinimo paslaugos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *