Akumuliatorius: mitai ir faktai

Geras akumuliatorius užtikrina, kad transporto priemonė tarnaus ilgai bei sėkmingai. Rinkoje akumuliatorių pasirinkimas šiuo metu yra labai platus, tad norėdami rasti geriausią turėsite palyginti nemažai pasirinkimo galimybių. Tiesa, pirkimas internetu labai supaprastina paieškas. Akumuliatoriai internetu palyginami kur kas paprasčiau, juolab, kur kas greičiau rasite reikalingą informaciją, kurią suprasti gali trukdyti mitai.

Pateikiame dažniausiai pasitaikančius mitus, kurie trukdo suprasti akumuliatoriaus veikimo mechanizmą bei geriausio pasirinkimą.

1 mitas – akumuliatorių būtina iškrauti iki galo.

Jeigu Jūsų akumuliatorius jau nusėdęs daugiau nei 50 procentų – tokiu atveju ne tik kad galite, tačiau ir labai rekomenduojama jį pakrauti. Pilnas išsėdimas ne tik kad nebūtinas, tačiau tuo pačiu nepraktiškas. Juk galite būti kelyje tuo metu, kai akumuliatorius nebeturės energijos. Tokiu atveju nebus galimybės, kaip tinkamai jį įkrauti. Taigi, rekomenduojama sekti jo energijos gavimą ir turėjimą.

2 mitas – akumuliatoriai nereikalauja jokios priežiūros.

Akumulitoriai yra transporto priemonės varomoji jėga ir jeigu norite, kad jie kuo ilgesnį laiko tarpą Jums tarnautų – labai svarbu skirti užtektinai dėmesio. Nors jie nėra lepūs, tačiau šiek tiek priežiūros teks skirti. Pavyzdžiui, labai svarbu juos pakrauti, kad nebūtų ilgą laiką visiškai be energijos. Tokiu atveju jie paprasčiausiai nustos veikti.

3 mitas – akumuliatorius galima įkrovinėti kiek norite.

Akumuliatriai – tai ne žaislas, tai sudėtinga sistema, kuriai reikia skirti dėmesio siekiant, kad jie kokybiškai veiktų. Juos reikia įkrauti tik tokiu atveju, kai jau tikrai reikia, kad mašina važiuotų. Per dažnai tai darydami keliate grėsmę ir sau, ir kitam.

4 mitas – žiemos metu jiems nieko neatsitiks ir lauke

Žiemos metu akumuliatoriai reikalauja papildomos priežiūros, kadangi jie paprasčiausiai nėra labai pritaikyti dideliam šalčiui. Žinoma, pats geriausias būdas juos apsaugoti – nelaikyti transporto priemonės ilgą laiką lauke. Paieškokite garažo, kur Jūsų mašina galėtų žiemoti, kol baigsis dideli šalčiai.

5 mitas – internete parduodami akumuliatoriai yra nekokybiški.

Akumuliatoriai internetu suteikia galimybę kur kas greičiau ir paprasčiau rasti tai, ko Jums reikia. Šiuo metu prekyba internetu apskritai yra labai geras ir mėgstamas daugelio žmonių pasirinkimas. Siūlome įvertinti tai, kad pirkdami internetu ne tik paprasčiau palyginsite, tačiau taip pat ir galite sutaupyti be jokių pastangų.

Akumuliatoriai internetu – greitas ir paprastas būdas padėti savo transporto priemonei sėkmingai Jums tarnauti. Suteikia jai tokią galimybę.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *