5 geriausi oro sausintuvai jūsų biurui ir namams

Drėgmės surinkėjaiTiek biurų, tiek namų oro sausintuvai turi savo vietą, nes gerų dalykų nebūna per daug. Tačiau tam tikroms užduotims atlikti reikia specializuotos įrangos. Pavyzdžiui, viduryje svarbaus susitikimo nenorite įjungti oro sausintuvo, nes tai sugriaus visų susikaupimą. Kiekviena situacija yra skirtinga, tačiau daugumos žmonių namuose ar biure turėsite bent vieną oro sausintuvą. Nesvarbu, ar jums tereikia mažo, kad žiemą sumažėtų drėgmė, ar aukštos klasės modelio, galinčio išgelbėti, kai drėgmė ima didėti. Geriausi oro sausintuvai padeda pašalinti drėgmės perteklių iš oro, įsiurbdami jį per filtrą arba vamzdelius, esančius prietaiso apačioje. Galite rinktis iš trijų pagrindinių kategorijų: rankinių modelių, ant grindų pastatomų modelių ir centrinių oro kondicionierių (AC) pagrindu veikiančių oro sausintuvų.

Kas yra oro sausintuvas?

Sausintuvas – tai įrenginys, kuris ištraukia drėgmę (drėgmę) iš oro drenažo arba kitais būdais. Yra daug skirtingų tipų oro sausintuvų, o kokį pasirinksite, priklausys nuo daugelio veiksnių, įskaitant aplinką, biudžetą ir tai, kaip dažnai planuojate naudoti oro sausintuvą. Svarbu pažymėti, kad ne visi oro sausintuvai yra vienodi, o geriausi tinka skirtingoms aplinkoms ir naudojimo paskirtims. Drėgmės surinkėjai pigiau.

Kuo skiriasi rankinis oro sausintuvas nuo ant grindų montuojamo oro sausintuvo?

Rankiniai oro sausintuvai veikia siurbiant orą į rezervuaro, paprastai pagaminto iš metalo ar panašios medžiagos, dugną. Rezervuaro viduje esantis oras yra mažiau tankus nei oras už rezervuaro ribų, todėl oras išstumiamas pro įrenginio apačioje esantį snapelį. Paprastai rankinių oro sausintuvų funkcionalumas yra ribotas ir jie nėra labai efektyvūs, todėl jie nėra geriausias pasirinkimas dideliems komerciniams pastatams ar daugiabučiams namams. Kita vertus, grindyse montuojami oro sausintuvai turi baką, kuris yra ant žemės, ir yra prijungti prie oro paskirstymo sistemos, vedančios į ŠVOK sistemą arba išmetimo sistemą.

Kuo skiriasi AC oro sausintuvas nuo langinio oro sausintuvo?

Nors dauguma oro sausintuvų gerai veikia tiek patalpoje, tiek lauke, kai kurie modeliai geriausiai tinka naudoti aplinkoje be langų. Dėl šios priežasties oro sausintuvai be lango yra skirti orui išleisti pro langą. Tokio tipo oro sausintuvai paprastai vadinami AC oro sausintuvais be lango. Oro srautas tarp sienų (iWaft) kartais gali būti problemiškas naudojant oro sausintuvus be langų, tačiau taip paprastai nutinka, kai oro sausintuvas sumontuotas prie sienos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *