5 geresni būdai apšviesti namus nei šviestuvai

Namų apšvietimas – tai ne tik šviestuvai. Daug ką galima pasiekti ir naudojant paprastas lempas bei šviestuvus. Liustra yra ideali vieta, nuo kurios galima pradėti apšviesti kambarį, ypač jei turite biudžetą tokiam ekstravagantiškam baldui. Tačiau ar jie tikrai būtini? Iš pirmo žvilgsnio erdvės apšvietimas dekoratyviniais šviestuvais gali atrodyti ekonomiškiausias pasirinkimas. Jie elegantiški ir akimirksniu suteikia kambariui charakterio. Be to, jų būna įvairių stilių ir dizaino, todėl tikrai rasite tokį, kuris puikiai tiks jūsų interjero schemai. Tačiau tai gali būti ne taip svarbu, kaip manote.

Apšvietimo priedai

šviestuvaiApšvietimas namuose yra viena, o kas nutinka, kai juos dekoruojate? Čia praverčia aksesuarai. Jais galima atspindėti kambario spalvinę gamą, pavyzdžiui, pakabukais. Arba jie gali būti naudojami siekiant suteikti baldams šiek tiek daugiau charakterio, pavyzdžiui, šviestuvai. Iš pradžių tai gali atrodyti nereikšminga, bet iš tikrųjų tai labai svarbu norint sukurti vientisą įvaizdį. Pavyzdžiui, žvakės puikiai tinka norimai atmosferai sukurti, tačiau jų iš tikrųjų negalima naudoti kaip šviesos šaltinio. Tačiau yra žibintų, kurie specialiai sukurti kaip žvakės, todėl galite sukurti raminančią atmosferą nešvaistydami gerų pinigų. Be to, yra žibintų, kurie puikiai tinka jūsų erdvei suteikti šilto švytėjimo. Tai gali būti ypač naudinga, kai norite sukurti romantiškesnę atmosferą.

Grindų šviestuvai

Ar kada nors atkreipėte dėmesį į laiptus vietinėje pagrindinėje gatvėje? Kaip manote, kaip ji buvo suprojektuota? Na, joje esantys šviestuvai yra labai geras grindų šviestuvų pavyzdys. Juos galima naudoti norint suteikti charakterio ir atmosferos jūsų namų įėjimui. Pasirinkus tinkamą dizainą, jie taip pat gali tapti pokalbių priežastimi. Tai puikus būdas pasitikti lankytojus ir priversti juos jaustis kaip namie. Šiam efektui sukurti galima naudoti daugybę šviestuvų. Galite rinktis geležinius, stiklinius arba pakabinamus šviestuvus. Jais taip pat galima sukurti elegantišką dekorą, kuris papildytų likusią jūsų namų dalį.

Stalo lempos

Stalo lempos – puikus būdas sukurti minkštą ir jaukią atmosferą svetainėje. Jos taip pat gali būti naudojamos miegamajam suteikti šilumos ir sukurti romantiškesnę atmosferą. Pasirinkę tinkamą stalinę lempą galite sukurti rafinuotą išvaizdą, kuri būtų ir elegantiška, ir tradicinė. Juos taip pat galima naudoti šiltai atmosferai sukurti žiemą, kai norite, kad namuose būtų jauku. Be to, stalinės lempos taip pat puikiai tinka darbo vietai apšviesti. To tikrai negalite padaryti naudodami įprastą lemputę. Jei norite sukurti intymesnę atmosferą, pabandykite pastatyti stalinę lempą šalia kėdės. Dėl to kambaryje bus daug šilčiau ir jis taps mažesnis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *