Vestuvių filmavimas: ką verta filmuoti

Apie vestuvesqRuošiantis savo didžiajai šventei, ne vienas būsimas jaunavedys ir jaunamartė pagalvoja apie tai, ar verta vestuves filmuoti, ir kaip geriausia būtų tą padaryti. Jeigu nutariama, kad vestuviu filmavimas reikalingas, reikia žinoti, kad tą turbūt darys ne tas pats žmogus, kuris fotografuos, mat jeigu bus tik fotografas vienas atskirai, tuomet jūs prarasite nuotraukas. Turės būti ir tie, kas filmuos. Taigi, šiek tiek apie tai, ką verta filmuoti. Jūs tą turėtumėte aptarti su samdomu vestuvių filmuotoju, tačiau kai kuriais atvejais galima ir patiems tiesiog apie tai pamąstyti bei aptarti.

Paruošta šventės vieta

Kaip ir fotografams, taip ir vestuvių filmuotojams vertėtų gražiai pafilmuoti paruoštą vestuvių vietą. Filmavimo kamera galbūt galės nufilmuoti daugiau, negu gali nufotografuoti aparatas. Pvz., gal kažkokios dekoracijos labai gražiai sukasi ar juda, gal švieselės mirksi ar meta keistus šviesos atspindžius aplink, o galbūt lauke kažkas pučia burbulus. Vestuvių filmavimas skiriasi nuo fotografavimo tuo, kad jis gali įamžinti judesius, tad reikėtų koncentruotis į tų pačių reikšmingų dalykų judančius aspektus.

Mažų vaikų žaidimai

Jeigu tuokiasi vyresni žmonės arba turintys platesnę giminę, tuomet galbūt reikėtų nufilmuoti ir mažų vaikų žaidimus. Juk tikrai aplink pamatysite, kad bus bent kažkiek mažų vaikų. Jiems ir reikėtų paruošti tą pačią gražiausią ir geriausią vestuvių filmavimo dalį, kuomet pririnksite tokios jaukios ir širdingos filmuotos medžiagos. Vėliau nufilmuoti vaikai galės tapti jūsų pačių filmuotos medžiagos jungiamaisiais kadrais.

Ceremonija

Nuotakos įėjimas į bažnyčią, iškilminga muzika, sakoma priesaika, kunigo palinkėjimas, žiedų movimas – tai svarbiausi momentai, kurie yra reikšmingi vestuvių metu. Tai irgi yra svarbu, ir tai galima taip pat filmuoti vestuvių metu.

Nuotakos nešimas per tiltą

Sena tradicija, kilusi iš tų laikų, kuomet jaunikis nuotaką parsinešdavo iš kito kaimo – persinešdavo ją per pakeliui tekančią upę. Dabar ji tebėra, nors niekas jau nežino jos prasmės. Ir visgi, tai smagi tradicija, todėl verta pasižiūrėti, kaip ji atrodo, ir pernešti nuotaką per tiltą.

Pirmieji šokiai ir grupės pasirodymas

Gražu, kai pasigirsta pirmoji muzika ir jaunavedžiai sušoka savo pirmąjį šokį. Tačiau tai taip pat nėra privaloma tradicija ir dažnai jaunieji jos jau ir atsisako bei nešoka savo pirmojo šokio. Visgi jeigu šokis bus, vestuvių filmuotojai turėtų jo nepraleisti ir būtinai įamžinti juostoje – įspūdžiai iš pirmojo šokio bus garantuoti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *