Su saulės energija namams būsite nepriklausomi nuo elektros kainų svyravimų

Ateityje sąskaitos už elektrą taps praeitimi. Kiekvienas, kuris šiandien investuoja į saulės kolektorius, daro labai naudingą investiciją ne tik aplinkai, bet ir savo piniginei.

Elektros energijos kainos nuolat auga ir nėra jokių ženklų, kad ši tendencija ateityje pasikeis. Dar niekada nebuvo taip brangu šildyti namus ar gaminti maistą kaip dabar.

Nors namų savininkai, gaudami sąskaitas už elektrą, kasmet turi mokėti vis daugiau, saulės modulių kaina pastaraisiais metais smarkiai sumažėjo. Dėl nuolat tobulėjančių technologijų ir didėjančio daugelio namų savininkų susidomėjimo saulės energija namams, šiandien galite patys pasigaminti elektros energiją namuose už maždaug dvigubai mažesnę kainą nei mokėjote vos prieš kelerius metus.

Kaip greitai atsiperka investicija į saulės energiją?

Saulės energija dabar įperkama už prieinamą kainą. Per pastaruosius šešerius metus saulės energijos kaina sumažėjo 50 proc. ir toliau mažėja. Dabar pats laikas investuoti į saulės elektrinę savo namuose:

Ji pradės atsipirkti jau nuo pirmos sąskaitos už elektrą: su saulės elektrine sutaupysite iki 70 proc. išlaidų elektrai, o su APVA parama susigrąžinsite iki 30 proc. investicijų.

Būsite nepriklausomi nuo elektros energijos kainų svyravimų: saulės elektrinė gali patenkinti visus jūsų elektros energijos poreikius arba bent jau didelę jų dalį.

Saulės energija namams yra patikima investicija, kurios grąža siekia iki 18 % per metus, o APVA (Aplinkos projektų valdymo agentūra) suteikia galimybę susigrąžinti iki 30 % sumokėtų pinigų.

Saulės elektrinės atsipirkimas šiuo metu vidutiniškai siekia 5-6 metus, įskaičiuojant APVA paramą. Vidutinis saulės elektrinės gyvavimo laikas 25-30 metų.

Ši investicija jums ne tik duos naudos dešimtmečius, bet ir prisidės prie anglies dioksido išmetimo sumažinimo daugiau nei 600 tonų per visą elektrinės eksploatavimo laikotarpį.

Kuo saulės elektrinės skiriasi jau nuo įprastų elektros gavimo būdų?

Saulė yra svarbiausias energijos šaltinis pasaulyje. Naudoti saulės energiją taip pat paprasta ir lengva, kaip ir elektrą, tačiau ji neteršia aplinkos ir neišskiria šiltnamio efektą sukeliančių dujų, kurios prisideda prie visuotinio atšilimo. Turime technologijų, kurios sudaro galimybę saulės energija namams dabar išnaudoti dar efektyviau ir galime patys ją pasigaminti namuose.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *