Su kokiomis burnos higienomis susiduriama šiais laikais?

Šiais laikais susiduriama su problema, kad vis jaunesnio amžiaus žmonės susiduria su įvairiomis dantų problemomis. Pastebima tai, kad jau nuo pat mažens vaikai vis mažiau prižiūri savo dantis, jie genda, laiku netvarkomi turi būti ištraukiami, kartais susiduriama ir su problema, kad jauno amžiaus žmogus turi nešioti protezus, dantų implantus. Ko pasekoje žmogus jaučiasi nejaukiai, jam yra gėda prieš kitus asmenis. Tėvai vis mažiau pastebi savo vaikų dantų higiena, tad vėliau tenka nešioti breketus ar plokšteles, kas taip pat jaunam žmogui kelia diskomfortą. Taip pat atkreipiamas dėmesys ir į tai, kad suaugę žmonės taip pat neprižiūri savo dantų, neatlieka tam tikrų procedūrų, kurių pagalba gali padėti palaikyti sveikus dantis. Todėl kyla klausima, kodėl visa tai vyksta. Pasiteiravus odontologės nuomonės apie visą šią situacija, ji teigia, kad bėgant metams žmonės vis labiau skuba, pamiršta paprasčiausius burnos higienos reikalavimus. Laiku neapsilanko pas savo odontologą, kuris laiku nepastebi atsiradusių problemų, kurios jei būtų buvusios pastebėtos anksčiau keltų daug mažiau rūpesčių bei pinigų klientui.

Kaip elgtis, kad nereikėtų gailėtis?

Kalbant apie tai, ką reikėtų daryti norint išvengti rimtų burnos ertmės problemų, pirmiausia reikėtų pasitarti su savo odontologu, kuris atsižvelgus į jūsų dantų būklę, jums patartų ir pamokintų kaip taisyklingai prižiūrėti dantis, kad nesikauptų akmenys, kad dantys mažiau gestų ar geltonuotų. Kaip reikėtų elgtis jei tektų dantį šalinti ir kokią procedūrą reikėtų pasirinkti norint, kad dantys būtų sveiki ir gražūs. Kalbant bendrai apie dantų priežiūrą, odontologė rekomenduoja kiekvieną dieną dantis plauti bent du kartus dienoje, juos skalauti dantų skalavimo skysčiu, nepamiršti tarpdančių išsivalyti dantų siūlu, nepamiršti ir liežuvio. Jį nuvalyti specialaus šepetėlio pagalba. Be abejo specialistė rekomenduoja du kartus per metus apsilankyti pas savo odontologą, kad jis įvertintų dantų būklę, taip pat bent kartą į metus atlikti burnos higieną, kurios metu bus pašalintos ant dantų susidariusios apnašos.

Jei dantų nesiseka išgelbėti, kas tada?

Odontologė pamini ir tai, kad kartais žmonės ir labai atsakingai prižiūrėdami savo dantis susiduria su problemomis, kurių kartais neišsprendžia ir gydytojai, ko pasekoje dantis tenka pašalinti. Ką daryti tada? Gydytoja odontologė sako, kad visada yra stengiamasi iki paskutinės akimirkos išsaugoti natūralų žmogaus dantį, tačiau ne visada tai pavyksta. Tokiu atveju ji rekomenduoja kreiptis į specialistus, kurie patars ir kartu padės apsispręsti, koks sprendimo būdas yra tinkamiausias jums. Jaunam žmogui visada rekomenduojama danties implantai, kadangi tai leidžia išlaikyti natūralią žmogaus žandikaulio formą. Taip pat tokia procedūra nereikalauja jokių papildomų priežiūros priemonių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *