Skardinė stogo danga: privalumai ir galimybės

Sunku atsakyti, kuri stogo danga labiausiai tinka Jūsų namui. Galiausiai, juk ką renkantis žiūrima ne itin į tai, koks yra namas, tačiau taip pat ir vertinamos kiekvienos asmens galimybės, galiausiai, poreikiai.

Ypač dėmesio verta opcija yra skardinė stogo danga. Ji tarnauja daugelį metų, puikiai dera su bet kokiais kitais stogo konstrukciniais komponentais: kai reikalingos vėjalentės, latakai ir t.t.

Skardinių stogų privalumai

Skardiniai stogai turi labai daug privalumų ir visi jie džiugins jus kokybe tik tokiu atveju, kai perkama stogo danga bus geros kokybės ir tuo pačiu sertifikuota. Kai kurie prekybininkai siūlo skardas kur kas pigiau, tačiau dažniausiai tai reiškia, kad kokybė nebus gera ir nebus teikiamos garantijos, kurios dažniausiai ir tampa saugumo rodikliu.

Svarbiausia, kad geros kokybės skardinė stogo danga pasižymi šiais privalumais:

1. Ji atrodo patraukliai ir dera prie bet kokio namo fasado.

2. Tuo pačiu jos montavimas yra gana greitas ir nereikia specialisto šiam darbui.

3. Ji tarnauja daugelį metų, o dažnam tai yra labai svarbu.

4. Kaina yra prieinama daugeliui.

5. Taip pat jos svoris nėra didelis.

6. Galima naudoti bet kokiomis klimato sąlygomis, puikiai tinka ir Lietuvoje.

7. Bei kiti privalumai.

Pasikartosime, kad visos šios savybės galioja tik tokiu atveju, kai perkama patikima danga, kuri parduodama su garantijomis.

Renkamės tinkamą dangą

Štai skardinė stogo danga taip pat gali būti labai įvairi, tad ją renkantis siūlome kuo daugiau dėmesio skirti pasirinkimui. Tiek pačiai prekybos vietai, tiek konkrečiai dangai, kuri irgi yra labai įvairi ir pasižyminti labai skirtingais parametrais.

Puiki garso izoliacija yra labai svarbi skardinės stogo dangos nauda, tad geros kokybės – pasižymės ir šia savybe. Dėl to dalinai labiau verta pirkti didesnių lakštų ir tuo pačiu storesne skardą. Ji galbūt kainuos ir brangiau, tačiau atsipirks savo funkcionalumu visomis prasmėmis.

Taip pat daugeliui žmonių patinka, kad skardinė stogo danga gali būti vizualiai labai įvairi. Nuo tokios, kuri atrodo paprastesnė ir tuo pačiu labiau siejama su klasika, iki tokios opcijos, kuri atrodo moderniai, dažniausiai siejama su išmanumu, kuris tikrai tenkina daugelio poreikius. Estetine prasme stogo dangų pasiūla labai auga, tad verta internete peržiūrėti siūlomas opcijas. Tai greitesnis ir paprastesnis paieškų būdas.

Daugiau apie vėjalentes, skardos lankstinius, lygią skardą, kraigus ir lankstinius valcuotiems lakštams skaitykite čia.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *