Šilumos siurblių kaina: Ką reikia žinoti?

NamasNors šilumos siurbliai naudojami nuo XX a. pradžios, Kanadoje jie tik dabar tapo visuotinai paplitę. Šilumos siurblio eksploatacijos kaina labai skiriasi priklausomai nuo to, kur gyvenate, kokio tipo sistemą turite ir ar ji nauja, ar sena. Kainos gali prasidėti nuo 2 000 JAV dolerių už mažą langinį įrenginį iki daugiau kaip 10 000 JAV dolerių už didelę komercinę sistemą. Kaina taip pat labai priklauso nuo klimato – kuo šaltesnis miestas, kuriame gyvenate, ir kuo ilgesnis sezonas, tuo brangesnė bus jūsų sistema. Priimant sprendimą dėl pirkimo nebūtina išskaidyti visų sąnaudų veiksnių; vietoj to pasinaudokite mūsų vadovu, kuris padės suprasti, ką reikia žinoti apie šilumos siurblio įsigijimą ir kiek jis apskritai kainuos. kondimonta.lt kokybė ir gera kaina.

Kiek kainuoja šilumos siurblys?

Šilumos siurblio eksploatavimo kaina priklauso nuo daugelio veiksnių. Elektros energijos kaina ir jūsų namo dydis yra pagrindiniai veiksniai, nuo kurių priklausys jūsų sistemos kaina. Galite tikėtis, kad šilumos siurblys sunaudos 20-50 % mažiau energijos nei oro kondicionierius ar krosnis. Šilumos siurblio eksploatavimo išlaidos taip pat priklausys nuo jūsų turimos sistemos tipo. Jei turite senesnę, dabartinių standartų neatitinkančią sistemą, jos eksploatacija kainuos brangiau nei naujesnės sistemos. Šilumos siurblio eksploatacijos kaina taip pat priklauso nuo jūsų gyvenamosios vietos. Jūsų miesto temperatūra ir klimatas turės įtakos sistemos eksploatavimo išlaidoms.

Naujo šilumos siurblio pirkimas

Naujų šilumos siurblių galima įsigyti įvairių dydžių ir kainų, o kainos dažnai priklauso nuo namo, kuriame gyvenate, dydžio. Nauja sistema kainuos brangiau nei senas įrenginys, tačiau ji taip pat bus patikimesnė ir taupesnė. Nauji šilumos siurbliai taip pat gali būti brangesni, jei gyvenate šaltesniame klimate. Naujos sistemos kaina yra nustatyta ir neturėtų labai skirtis, tačiau kai kuriuose miestuose ir šaltesniame klimate ji kainuos brangiau. Jei svarstote galimybę atnaujinti oro kondicionierių, galite tikėtis, kad šilumos siurblio eksploatavimo išlaidos sumažės, o galbūt net sutaupysite.

Naujo šilumos siurblio įrengimas

Deja, dėl naujo šilumos siurblio įrengimo kainos dažnai galima derėtis su jūsų komunalinių paslaugų įmone. Daugelis bendrovių siūlo nuolaidas arba pasiūlymus, jei pavesite joms įrengti jūsų sistemą. Priešingu atveju už įrengimą galite tikėtis sumokėti nuo 5 000 iki 10 000 JAV dolerių. Vidutiniškai ši kaina bus mažesnė tose vietovėse, kur yra daug namų, kuriuose įrengti šilumos siurbliai. Naujo šilumos siurblio įrengimo kaina paprastai yra didesnė nei naujos sistemos kaina, tačiau ji gali būti mažesnė, jei gyvenate vietovėje, kurioje vasaros būna vėsios.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *