Seniems namams – naujas dvelksmas

DubingiaiRūta ir Ernestas nori statytis namą gyvenvietėje, bet kol kas nežino, ar tikrai ten ir gyvens, todėl nutaria pusmečiui apsistoti sename senelių tuščiame name, ir pažvelgti, kaip gi teka provincijoje laikas. Dubingiai ir kiti baldų bei interjero salonai padeda rasti tam tikrą atgaivą ir renovuoti namus beveik nieko nedarant.

Naujumo pojūtis – sienos ir grindys

Troba sena, tačiau graži. Seni dalykai – laiko įkalčiai, prisiminimai ir autentika. Tačiau naujumo pojūtis išlieka puikus ir labai brangintinas. Tačiau kuriant interjerą, reikia mokėti suvokti, kur vertingoji autentika, o kur tiesiog atgyvena, kurią reikia renovuoti. Tad kai kurias sienas, pvz., autentiškų plytų ar mūro, rąstų, reikia palikti. O kai kurias – prikelti gyvenimui. Tokie sprendimai kaip fototapetai iš Dubingių gali visiškai pakeisti situaciją ir padaryti butą moderniu, nauju, gražiu. Taip pat grindų tvarkymas – irgi svarbus dalykas. Tačiau visai nebūtina mokėti tūkstančius eurų ir keisti senas grindis naujomis. Galima padaryti paprasčiau: sukalti plokštes, o ant jų tiesti PVC dangas (linoleumą), kilimus arba kilimines dangas. Tai labai efektyvu, gali akimirksniu pagerinti ir pagražinti situaciją.

Keli nauji baldai

Dar vienas dalykas – tai pačių baisiausių senų baldų pakeitimas naujais. Gal labai baisi taburetė, neturinti savyje nieko žavingo. O gal klaikioji sekcija per visą sieną? Tai irgi gali būti pakeista ir sutvarkyta. Keletas visiškai naujų, stilingų baldų vietoje siaubingų jų pirmtakų, ir viskas bus gražu, gera, tvarkinga. O senuosius baldus, kurie turi vintažinio šarmo ir potencialo būti stilingais – galima restauruoti. Tą galite daryti patys, bet galite ieškoti ir žmonių, kurie tiesiog profesionaliai tuo užsiima.

Laikas bėga ramiai

Galiausiai turime namus, kuriuose gera būti. Čia tebėra maloni istorinė aura, tačiau nėra vaiduoklių, kurie baugintų. Praeitis šildo, ypač, jeigu tai gimti namai arba jeigu ten gyveno protvėviai. Tokiose vietose laikas bėga ramiai, pačiu ramiausiu ritmu, čia galima pailsėti. O į miestą nuvažiuoti bet kada – kviestiems ir ne kviestiems. Taip smagu būti ir gyventi tokioje aplinkoje. Na o interjerą atnaujinus, pinigai į balą tikrai nenugarma. Vėliau tokį būstą išnuomojant ar parduodant, galima gauti kur kas didesnę grąžą, taip ir visos investicijos iškart atsipirks. Taigi, laikas tokiose vietose bėga ramiai, bet prasmingai. O stilius ir gražus interjeras – tai ne tik naujos statybos būstas, bet ir sumania sutvarkytas senas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *