„Samsung“ šilumos siurbliai pasižymi puikiomis savybėmis

Šilumos siurbliai užima vis didesnę rinkos dalį, palyginus su kitomis šildymo sistemomis. Lietuvoje parduodami įvairių prekinių ženklų siurbliai. Reikia nepamiršti, kad jie gali būti ir labai kokybiški, ir nelabai tinkantys lietuviškam klimatui. Jeigu įranga yra sukurta daugiau pietietiškoms, šiltesnį klimatą turinčioms šalims, ji Lietuvoje bus neefektyvi. Todėl prieš renkantis, pasidomėkite, kokiomis savybėmis pasižymi šilumos siurblys, ar kaina atitinka kokybę.

Šį kartą pateiksime informaciją apie „Samsung“ prekinį ženklą, kurio įrenginiai žinomi dėl aukštos kokybės, geros kainos ir ilgaamžiškumo.

Šilumos siurbliai „Samsung EHS Split“

„EHS Split“ naudojama nauja šilumos siurblių technologija, kuri užtikrina puikias eksploatacines savybes ir aukščiausią komfortą. Šią įrangą galima naudoti naujuose ir renovuotuose pastatuose. Ji dažnai pasirenkama keičiant senas šildymo sistemas, norint gauti valstybės paramą.

„Samsung EHS Split“ tai dviejų dalių šilumos siurbliai, puikiai pritaikyti lietuviškam klimatui, šaltoms žiemoms. Jie efektyviai veikia iki -25 laipsnių šalčio, o vandenį pašildo iki +55 laipsnių temperatūros. „EHS“ modeliuose įdiegtos pažangios funkcijos, kurių dėka šilumos siurbliai yra itin efektyvūs, taupantys energiją, palyginus su ankstesniais modeliais. Jie atitinka visus reikalavimus, kurie keliami norint gauti paramą už šilumos sistemų keitimą.

„EHS Split“ šiluminės galios koeficientas yra labai geras ir siekia 4,6. Tai reiškia, kad 1 kW elektros pagamina 4,6 kW šilumos energijos kai lauko temperatūra yra +7 laipsniai šilumos.

Šilumos siurbliai veikia 2 režimais, jie gali būti pajungti prie grindinio šildymo ir radiatorių, taip pat prie saulės elektrinės, vandens talpyklų.

Įdiegus išmaniąją programėlę telefone, „Samsung EHS Split“ galima valdyti nutolus net 150 km. Programėlė nustato lauko temperatūrą ir rekomenduoja geriausią šilumos siurblio darbo režimą.

Įrenginių išorinis blokas yra net 40 % mažesnis ir lengvesnis už panašias lauko sistemas, todėl jų montavimas dar paprastesnis ir greitesnis.

„Samsung“ oras oras ir oras vanduo šilumos siurblių atstovas Lietuvoje UAB „Saulės grąža“. Ši įmonė profesionaliai įrengia šildymo sistemas ir saulės elektrines.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *