Rūbai vyrams pagal charakterį

Ar teisingas posakis, kad moterys dažniausiai renkasi drabužius pagal savo išvaizdą, žiūri, kad jie tiktų prie jos odos, plaukų spalvos, prie figūros tipo, kai tuo tarpu vyrai dažniausiai renkasi pagal charakterį, kadangi rūbai jiems padeda atskleisti savo asmeninį pasaulį ir tuo pačiu perteikti jį pagal išvaizdą. Dalinai – taip, žinoma, galima ginčytis, tačiau siūlome nepamiršti, kad rūbais vyrams vis dar labiausiai siejasi su patogumu, su kokybe, charakteriu, tačiau ne išvaizda, kuri labai dažnai lieka antraeilis pasirinkimas.

Drabužių pasirinkimas pagal audinius

Nors dažniausiai teigiama, kad audinių klasifikavimas ir tuo pačiu tinkama jų priežiūra yra neatsiejama nuo moterų kasdienybės, tačiau praktika tokia, kad vyrai drabužiams skiria ne ką mažiau arba net daugiau laiko. Žinoma, jie dažniausiai nenumano – kaip vadinasi konkretūs audiniai, tačiau taip jau yra, kad ieškodami drabužių jie labai daug dėmesio skiria intuityviam pasirinkimui, kuris dažniausiai džiugina rezultatais.

Pavyzdžiui, atrodo akivaizdu, kad žiemos metu rūbai vyrams turėtų būti storesni, kadangi tik su tokiais pavyks gerai jaustis, išvengti peršalimo. Tai žino ir moterys, tačiau jos dažniausiai nori atrodyti puikiai, tad galbūt renkasi plonesnius, kurie galbūt kiek gražiau atrodo, tačiau visiškai nešildo. Tokiu atveju visiškai ignoruojamas faktas, kad tam tikro audinio drabužiai yra kuriami pagal konkretų metų laiką, o šis niuansas yra labai svarbus.

Tamsūs drabužiai – vis dar lietuvių pasirinkimas

RūbaiRūbai vyrams yra labai įvairių spalvų, tačiau tamsūs atspalviai vis dar aktyviausias ir plačiausias pasirinkimas. Kodėl? Paprasčiausiai tai lemia poreikis. Vyrai dažniausiai renkasi tamsių spalvų drabužius, tad nieko keisto, kad rinkoje galima rasti tokius rūbus, tiksliau, būtent tokių pasiūla dažniausiai pati plačiausia. Kodėl tamsūs? Kadangi jie atrodo neutralūs ir tokius pasirinkę galite būti tikri, kad su jais visada pavyks atrodyti puikiai. Tuo tarpu ryškūs ir margi drabužiai reikalauja aktyvesnio derinimo, smulkmenų vertinimo ir dažniausiai tenka internete peržiūrėti nemažai variantų, kol pavyksta suderinti rūbus su kuriais galima atrodyti puikiai.

Visgi, mes siūlome daugiau dėmesio skirti ryškesniems drabužiams. Ir tikrai ne tik šiltuoju metų laiku. Atrodyti puikiai galima kasdien, tamsiomis dienomis – net geriau. Svarbiausia – derinti, o jeigu sunku – internete peržiūrėti pavyzdžius.

Tinkamo dydžio pasirinkimas

Dar vienas svarbus kriterijus, kuris konkretina pasirinkamus – dydis. Taip jau yra kad dažniausiai vyrai renkasi per didelius drabužius. Vienu atveju galbūt iš nežinojimo – kokie jiems labiausiai tinka. Kitu atveju galbūt todėl, kad paprasčiausiai tikisi, kad su tokiais rūbais atrodys didesni ir galiausiai sukurs raumeningesnio vyro įvaizdį. Kad ir kokios priežastys – per dideli drabužiai niekada neatrodys skoningai, tad rinktis tokius, kokių Jums reikia pagal figūrą – būtina. Tik tokiu atveju rezultatas bus patenkinantis, juolab, galėsite paryškinti savo figūros linkius. Tikrai taip, tai turi daryti ne tik moterys, tačiau ir vyrai, kurie irgi turi ką parodyti.

Kokybė – visada turi būti prioritetas

Jokio skirtumo, ar drabužius perka moteris, ar vyras – visada svarbu, kad jie būtų kuo geresnės kokybės ir tuo pačiu kuo ilgiau tarnautų. Dažniausiai kokybę gali patvirtinti audiniai iš kurų rūbas gamintas, taip pat – gamintojas, kuris plačiau aptariamas internete. Ypač forumuose, kur žmonės linkę dalintis patarimais – kokio gamintojo produkcija patenkina poreikius, o kokia yra visiškai neverta laiko, kadangi paprasčiausiai ne tik gerai neatrodo, tačiau dažniausiai liūdina ir tuo, kad rūbas greitai praranda savo žavesį. O kokybė svarbi ne tik dėl žmonių, tačiau ir dėl ekologijos už kurią kiekvieną iš mūsų yra atsakingas.

Svarbiausia – gerai jaustis

Kaip jau sako mūsų antraštė – vyrai renkasi drabužius pagal charakterį, tad svarbiausia, kad pasirinkti rūbai jiems puikiai patiktų. Tokiu atveju jie galės džiaugtis ne tik gražia išvaizda, tačiau taip pat ir pasitikėjimu savimi, kurio kartais vyrams taip trūksta. O kai pirkti rūbus internetu yra taip paprasta- būtent šia galimybe ir siūlome pasinaudoti renkantis drabužius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *