Remontas per žiemą

Profesionalūs siurbliaiNe vienas žmogus, kuris statosi namą, galvoja taip: pirmiausia pasistatysiu dėžutę ir stogą, tą spėsiu padaryti iki žiemos, o paskui, per žiemą, jau gyvensime ten ir darysimės vidaus remontą, todėl iškart planuojami nuomotis ir vakuumo siurbliai, ir kita įranga. Tačiau tokį remontą daryti ne visada paprasta, ir geriausia būtų tiesiog nepalikti visko paskutinei akimirkai, o daugumą dalykų numatyti ir aptarti iš anksto.

Kokią įrangą išsinuomoti?

Taigi, pirmiausia reikėtų iš anksto rezervuoti svarbią įrangą, nes taip, kaip jūs planuojate viską daryti, tikėtina, su daugybės kitų žmonių planais. Kadangi žmonės iš tiesų nuomojasi tokią įrangą, kuri gali būti visiems reikalinga tuo pačiu metu. Išorės darbai išties dažnai yra planuojami vasarą, o vidaus – žiemą. Tad jeigu jums reikalinga oro sausinimo įranga (o turbūt taip ir yra, nes norėsite, kad greičiau džiūtų statybinės medžiagos), tuomet rezervuokite jos nuomą iš anksto, o gal kažką net ir įsigykite. Gal reikės dar kompresoriaus, taip pat generatoriaus, betono maišyklės ir pan.

Kada ieškoti meistrų?

Pats svarbiausias dalykas, kurį turite organizuoti iš anksto – tai meistrų paieška. Pradėkite ją metai prieš, tikrai nebus per anksti. Ieškosite 2 mėnesiai iki planuojamo remonto – tikrai nerasite, patikėkite. Meistrai sudarinėja eiles į priekį metams. Ieškokite meistrų, kurie būtų atsakingi ir iš anksto pasirašytų su jumis sutartį, kad galės dirbti, nes tik taip iš tikro ir galėsite užsitikrinti normalius santykius ir normalias darbo vietas. Meistrų ieškojimas yra reikšmingas momentas, nepamirškite to.

Kada užsakinėti medžiagas?

Ieškokite tokių meistrų, kurie vadybintų ir valdytų jūsų medžiagų užsakymo klausimus. Tai gal kainuos papildomą 100 eurų, tačiau nuo jūsų nukris didžiulė atsakomybė ir jūs patys galėsite laiku užtikrinti visų medžiagų užsakymą. Nes meistrai turi išplėtotus kontaktus su įmonėmis, kurios gamina visokias medžiagas, pristato. Jie žino (nes yra su tuo susidirbę), kuo galima pasitikėti, o kuo – ne. Visa tai yra reikalas, kuris iš tiesų labai svarbus jums, ir meistrams, todėl turite apie tai galvoti pozityviai, patikėti viską jiems. Teisingi meistrai medžiagas užsakinės likus 2 – 1 mėnesiui iki remonto.

Ką galite padaryti patys?

Patys jūs galite padaryti daug ką, tačiau turite klausti meistrų: ką jie sutinka, kad jūs kartu darytumėte. Kai tai žinosite, viskas bus kur kas paprasčiau ir geriau.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *