Pasiruošimas rinoplastikai

Prieš planuodami rinoplastiką, turite susitikti su savo chirurgu ir aptarti svarbius veiksnius, lemiančius, ar operacija jums tinka.

Specialisto vertinimas prieš procedūrą

Jūsų ligos istorija. Svarbiausias klausimas, kurį jūsų gydytojas jums užduos, yra apie jūsų motyvaciją atlikti operaciją ir jūsų tikslus. Gydytojas taip pat užduos klausimų apie jūsų ligos istoriją, įskaitant nosies obstrukcijos istoriją, operacijas ir bet kokius vaistus, kuriuos vartojate. Jei turite kraujavimo sutrikimų, pvz., hemofilija, jums gali būti netinkama rinoplastika.

Fizinė apžiūra. Jūsų gydytojas atliks išsamų fizinį patikrinimą, įskaitant visus laboratorinius tyrimus, pvz., kraujo tyrimus. Jis arba ji taip pat apžiūrės jūsų veido bruožus ir nosies vidų bei išorę.

Fizinė apžiūra padeda gydytojui nustatyti, kokius pakeitimus reikia atlikti ir kokios jūsų audinių fizinės savybės, pvz., odos storis ar kremzlės stiprumas nosies gale, gali turėti įtakos jūsų rezultatams. Fizinė apžiūra taip pat yra labai svarbi norint nustatyti rinoplastikos poveikį jūsų kvėpavimui.

Nuotraukos. Kažkas iš jūsų gydytojo kabineto nufotografuos jūsų nosį iš skirtingų kampų. Jūsų chirurgas gali naudoti kompiuterio programinę įrangą, kad manipuliuotų nuotraukomis, kad parodytų, kokius rezultatus galima gauti. Jūsų gydytojas naudos šias nuotraukas vertinimams prieš ir po, rekomendacijai operacijos metu ir ilgalaikėms peržiūroms. Svarbiausia, kad nuotraukos leidžia konkrečiai diskutuoti apie operacijos tikslus.

Diskusija apie jūsų lūkesčius. Jūs ir jūsų gydytojas turėtumėte pasikalbėti apie savo motyvus ir lūkesčius. Jis arba ji paaiškins, ką nosies operacija gali ir ko negali padaryti ir kokie gali būti jūsų rezultatai. Normalu, kad diskutuodami apie savo išvaizdą jaučiatės šiek tiek nejaukiai, tačiau labai svarbu atvirai su chirurgu kalbėti apie savo norus ir tikslus dėl operacijos.

Jei turite mažą smakrą, jūsų chirurgas gali pasikalbėti su jumis dėl operacijos, kad padidintumėte smakrą. Taip yra todėl, kad mažas smakras sukurs didesnės nosies iliuziją. Tokiomis aplinkybėmis smakro operuoti nereikia, tačiau tai gali geriau subalansuoti veido profilį.

Suplanavus operaciją, turėsite pasirūpinti, kad kas nors parvežtų jus namo, jei atliekate ambulatorinę operaciją ir ketinate išvykti tą pačią dieną.

Pirmosiomis dienomis po anestezijos gali sutrikti atmintis, sulėtėti reakcijos laikas ir pasunkėti mąstymas. Pasirūpinkite, kad šeimos narys ar artimas draugas liktų su jumis vieną ar dvi naktis ir padėtų atlikti asmens priežiūros užduotis, kol atsigausite po operacijos.

Maistas ir vaistai

Dvi savaites prieš ir po operacijos venkite vaistų, kurių sudėtyje yra aspirino ar ibuprofeno. Šie vaistai gali skatinti kraujavimą. Vartokite tik tuos vaistus, kuriuos patvirtino ar paskyrė jūsų chirurgas. Taip pat venkite vaistažolių ir nereceptinių papildų.

Jei rūkote, meskite rūkyti. Rūkymas sulėtina gijimo procesą po operacijos ir gali padidinti tikimybę užsikrėsti infekcija.

Susitvarkykite savo nosį Ficlinica.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *